Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek.Maga az a tény...

Ellenzékiek.Maga az a tény hogy nem haladtok előre az életben, stagnáltok vagy rosszabbul éltek, kinek a hibája? A tiétek,mert nem tesztek meg mindent hogy jobban éljetek,vagy a jelenlegi kormányé? Utóbbi azért próbál segíteni""pl.támogatások,stb.

Figyelt kérdés
2022. febr. 6. 08:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"Utóbbi azért próbál segíteni""pl.támogatások,stb."


Érdekelne, hogy mik ezek? Mert promóciós szöveg, az volt/van rendesen, de én a 12 év alatt egy forint támogatást nem kaptam.

2022. febr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"Maga az a tény hogy nem haladtok előre az életben, stagnáltok vagy rosszabbul éltek, kinek a hibája? "


Honnan veszed, hogy aki ellenzéki, az stagnál? Annyira jellemző ez a fideszes gondolkodás, hogy nyilván azért szavaz valaki a fidesz ellen, mert nem jött be neki az élet. Az fel sem merül benned, hogy olyan emberekhez beszélsz, akik világlátottak, beszélnek idegen nyelveket, van összehasonlítási alapjuk más országok működésével, médiapluralizmusával, és elegük van a polgári gondolkodás teljes hiányából és az újfeudalista kormányzásból, ami ma a kormányt jellemzi? Nem azért ellenzékiek, mert rosszul élnek. (Egyébként állami szférában nehéz jól élni. Aki ma jól akar élni, az vagy keresett szakmát tanul, vagy kitanulja a vállalkozást és mellette valamit, amihez nagyon ért, vagy elmegy egy külföldi céghez. Kórházi dolgozóként, tanárként vagy állami szerveknél nem fogsz sokat keresni).

2022. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém, habár nem vagyok ellenzéki meg amúgy semmilyen. Én csak úgy vagyok. Sokszor megkapom hogy nem vagyok elég élelmes, törtető stb. és nem izgulok fel egy kintfelejtett csavarhúzó látványára sem. Nem töröm a fejem azon kiből, vagy miből tudnék egyéb hasznot hajtani. Nem sértődök meg ezen és nem is magyarázkodom. Aztán persze némileg önellentmondásba keverednek, amikor szeretnének még egy kicsivel több alamizsnát kapni a politikától.
2022. febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!