Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Európa, a "kultúra bölcsője"...

Európa, a "kultúra bölcsője" megzakkant! Egyszerűbb mindent a zsidókra kenni, mint magunkban keresni a hibát és azokat a hibákat korrigálni mi?

Figyelt kérdés
Bezzeg az USA nem csinál ilyen "romantikus baklövéseket" és mennyivel jobban állnak mint mi!
2010. szept. 10. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

Ezen az oldalon senki nem fog neked igazat adni! Itt mindenki mindenért a zsidókat hibáztatja!

A történelem folyamán a magyarság SOHA nem volt képes összefogni,és most sem képes rá. Mindig kell egy bűnbakot keresnie.

2010. szept. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
1956-ban szerinted nem volt magyar összefogás? Szerintem buktál történelemből, vagy nincs szemed.
2010. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Képzeld el,éltem 56-ban! Akkor csak a Pesten és néhány nagyvárosban harcoltak és fogtak össze. Másutt várták az amerikaiakat! Szolidaritás volt a harcolókkal,de összefogás nem! Ha győzött volna a forradalom,akkor újra széthúzás lett volna!

Nem a hivatalos propagandának kell bedőlni!

2010. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

19.08. Még annyit,mielőtt meggyanúsítasz: nem vagyok zsidó,nem vagyok és nem is voltam soha komcsi. Nem a történelemkönyvből olvastam a forradalomról,és nyitott szemmel jártam akkor is és most is!

De ha a történelemkönyveket olvasod,akkor is csak a lakosság töredéke harcolt,és a legtöbbjük 16.20 éves volt. Az idősebb korosztályból nagyojn kevesek fogtak fegyvert. Ez azért nem egy össznépi összefogás volt! Akkor sem,ha mindenki egyetértett a Rákosi-rendszer megbuktatásával és az oroszok kiűzésével!

2010. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

:)

Mókás kérdés.

Megint csak a siránkozás...

De nyugodj meg, nem kenünk a zsidókra mindent. Hagyunk a cigóknak is ezt-azt.

2010. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Tegnap is volt egy effajta "szegény zsidós" kérdés-

Hát, nem hiányzott.

2010. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Az emberi természet nagyon ritkán képes reálisan, objektíven látni. Mindig egyszerűbb mást hibáztatni. Mindig egyszerűbb kiszúrni egy embert vagy egy csoportot, akit kinevezünk bűnbaknak, és lehet öt utálni. Aztán amikor elüldöztük, megsemmisítettük, eltettük az útból rájövünk, hgy semmi sem jobb, és keressük az új bűnbakt.
2010. szept. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves előző!

Teljesen egyetértek veled az emberek ritkán képesek objektívan értékelni. Még szerencse h a zsidózok is úgymond ritkák a teljes lakossághoz képest;)

2010. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mint ahogy Magyarországon a zsidók is.
2010. szept. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legelső hiba az az európaiakban van, mert egy világméretű birodalmat is létrehozhattunk volna, ha nem egymás ellen harcolunk. És mivel egymás ellen harcoltunk, legyengültünk, ezt meglátta a világhódító kiválasztott nép, ezért vagyunk most itt, de már késő siránkozni, mert Európa meghalt.
2010. szept. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!