Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP szerint "Igenis érezni...

MZP szerint "Igenis érezni kell az energiaár növekedést az embereknek". Ennyire emberbarát lenne az balliberális kormány?

Figyelt kérdés

MZP azt mondta a rezsicsökkentésről, amikor arról beszélt, hogy "nem maradna a jelenlegi formában a rezsicsökkentés", hogy "Igenis érezni kell az energiaár növekedést az embereknek". Ennyire emberbarát lenne MZP? Jó ez így?


https://www.youtube.com/watch?v=bzi9z4PeDHE&t=40s



2022. febr. 6. 14:21
A kérdező szavazást indított:
igaza van. Érezni kell az energiaár emelkedést. Majd megtapasztaljuk
talán
Nem. MZP nem kell
45 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
85%
Az megvan, hogy a kettőt nem ugyanabban a videóban mondja, ugye? És az is, hogy amikor ezt mondja, nem is a rezsicsökkentésről beszél, hanem az energiaválságról, egy, a hvg-n tartott vitán? Mert ha nincs, inkább nézz utána, mint hogy hülyeségeket beszélsz :)
2022. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
85%
Csak a szokásos Fidesztálib tempó, összeollóznak szövegeket, aztán bele magyaráznak olyan gondolatokat, amik soha nem voltak mögötte.
2022. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
72%

Ha az állam támogatná azt, egyébként néztem a Greenpeaces vitáját Dobrev Klárával és MZP jó pár zöld dolgot mondott, amivel én teljes mértékben egyet tudok érteni...


Például beszélt arról, hogy mikor olaj áremelkedés volt, akkor Amerikában azok akik mondjuk 1 személy/ 1 autóval mentek munkahelyre, azok egyszer csak 1 autó/ 5 személlyel mentek munkahelyre, vagy tömegközlekedéssel, már is spóroltál és tisztán tartod a környezeted.


Beszélt a hőszivattyúról is, mint módszerről, hogy ezzel is lehet spórolni.


Szigetelésről is beszélt, hogy a házadat szigetelik, nyilászzáró cserét hajtasz végre és korszerűsíted az energetikai berendezéseket, pl kidobod az áram zabáló ócska dolgaidat és lekapcsolod a konnektort, akkor kevesebb lesz a rezsid....


Én pl 30 éves vagyok, de kamaszként elgondolkodtam miután jártam gyógyúszásra, hogy ha a helyi uszodát termálvízzel fűtik, akkor ezt miért nem lehetne több háznál is alkalmazni, pláne ha Magyarország alatt bárhová fúrunk ott meleg vízet fogsz találni?

2022. febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
1. Nem hétköznapi módon mosták át az agyad! Az energiaválság teljesen független a rezsitől? Elmondom, hogy az energia ára a rezsiben nyilvánul meg, nem függetlenek egymástól. Ez lehet hogy most új neked. Ugyanarról beszél, csak nem értetted meg, sebaj. Jó Pap holtig tanul. mzp azt mondja, hogy úgy véd meg minket az energiaválságtól, hogy "igenis érezzük a magas árakat"? Akkor maradok Orbán Viktornál köszi.
2022. febr. 6. 14:31
 5/35 hypno ***** válasza:
80%
MZP azt is mondta, hogy vágatlan felvétellel kellene bizonyítani, vagyis a célzatosan, sunyin összevágott, kiragadott részletek nem bizonyítékok, vagyis a bolsi fidesz már megint hazudik, ahogy szokott.
2022. febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
81%

[link]

21:30-24:40

Ha van pár perced és érdekel mit mondott teljes egészében.

2022. febr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
76%
Jaaaj jaaj, az önjelölt fidesz propagandisták egyike ismét manipulálja a valóságot jaaj jaaj, mit tegyünk most.
2022. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
85%
Jaj kérdező, te alapból olyan fideszes vagy, hogy nem lep meg, hogy "maradsz" Viktorkánál. Mellesleg ígyis-úgyis érezzük a rezsicsökkentést, és amúgy ha engem kérdezel teljesen át kéne szervezni pl. a keveset fogyasztót támogatni a sokat fogyasztót meg büntetni, pl. X köbméterig kedvezményes volna a földgáz majd afölött meg sokkal drágább kvázi progresszív rezsi kellene, hogy bizonyos szintektől már felár volna rajta, hogy na gazdagék élvezkedjenek a fűtött garázsaikkal mindenki adójából, miközben más meg nem fűt csak egy szobát a házban!
2022. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 hypno ***** válasza:
81%

#4


Orbán maga mondta, hogy össze vissza hazudozik, ahogy az érdeke meg a kedve tartja, és a szava egy hajítófát sem ér, csak másként fogalmazott.

Maradj csak nála.

2022. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
6 Ugyanazt mondja amit írtam. Ha nem lennél elfogult érthetnéd. Még mondta is a rezsicsökkentést, hogy az nem jó. Azt hogy az emberek érezzék, az energiaárakat az azt jelenti, hogy te is és mindannyian sokkal többet fogunk fizetni ugyanazért és ez MZP szerint jó, míg Orbán Viktor ezt megállítja. Nem tudom hol mosták át az agyatok, de nem hétköznapi munka volt 😂
2022. febr. 6. 14:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!