Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem vagy fideszes de a Fidesz...

Nem vagy fideszes de a Fidesz és Orbán az legjobb?

Figyelt kérdés
gyakran olvasom itt: "nem vagyok fideszes, de ...!"
2022. febr. 7. 00:29
A kérdező szavazást indított:
nem vagyok fideszes, de csak a Fidesz!
nem vagyok fideszes és nem írom ki folyton hogy nem vagyok az
21 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Azt csak azért írják, már ciki fideszesnek lenni.
2022. febr. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Nemis igazán van mire büszkének lenni, persze függ a viselt emberi értékektől és az elveidtől.
2022. febr. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
21%
Nem vagyok Fideszes, de Európa maradjon fehér, a mesekönyvekbe meg nem akarok műbránert látni.
2022. febr. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15%
Nehéz felfogni, hogy nem kell Fideszesnek lenni ahhoz, hogy a Fideszre szavazz? Márki-Zay először a saját portájáról takarítaná ki az ostobákat...
2022. febr. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%
Ha fideszre sza azol ben tudsz nem fideszes lenni.
2022. febr. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
11%

#5

Na látod, erre mondom azt, hogy Márkinak először a saját ostobáit kellene felvilágosítsa, mert van ám sötétség elég rendesen.

2022. febr. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
A szavazók ócsárolásán kívűl még kiket kellene kitakarítania amivel megnyerne téged? Illetve a szavazók tartanak vissza? Ha politikusokról van szó megnevezéssel kérném a konkrét ügyeikkel együtt amiért nem valóak oda. Gyurit átugorhatjuk.
2022. febr. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%

"A szavazók ócsárolásán kívűl még kiket kellene kitakarítania amivel megnyerne téged?"

Először is örülök, hogy szerinted is ócsárolja a választópolgárokat a dr. Kapitány, ebben egyetértünk. Másrészt engem nem tud megnyerni, de mondjuk nem lenne haszontalan, ha a hozzád hasonlóan gondolkodók fejében rendet tenne. Bár az övében sincs rend, szóval ez így meredek lesz, de hátha.

"Ha politikusokról van szó megnevezéssel kérném a konkrét ügyeikkel együtt amiért nem valóak oda. "

Hát úgy kb. az egész MSZP és az egész DK, azok után, amit ezzel az országgal műveltek a 2000-es években, meg azelőtt szinte az egész 20. században. Vállalhatatlanok.

Ugyanez igaz az egész Jobbikra is. Össze akarták írni a zsidókat a parlamentben, Holokauszt emlékművekbe köpdöstek bele, karlengetős képeket posztoltak, cigányoztak, sértegettek, uszítottak. Szintén vállalhatatlanok.

A Párbeszéd, a Momentum és az LMP pedig annyira súlytalanok, hogy szóra sem érdemesek.

2022. febr. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Kevésbé ciki kádáristának lenni, mint fideszesnek.
2022. febr. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

#8 te írtad egy másik válaszra ami egyértelmű utalás a szavazókra:


"Na látod, erre mondom azt, hogy Márkinak először a saját ostobáit kellene felvilágosítsa, mert van ám sötétség elég rendesen."


Ez ócsárolás a részedről.


"Hát úgy kb. az egész MSZP és az egész DK, azok után, amit ezzel az országgal műveltek a 2000-es években, meg azelőtt szinte az egész 20. században. Vállalhatatlanok."


Tudsz konkrét neveket mondani és az eseteket amikben résztvettek, amiért ki kellene takarítani őket vagy nem tudsz megnevezni senkit és csak rámomdod az egész pártra?

2022. febr. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!