Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem vagy fideszes de a Fidesz...

Nem vagy fideszes de a Fidesz és Orbán az legjobb?

Figyelt kérdés
gyakran olvasom itt: "nem vagyok fideszes, de ...!"
2022. febr. 7. 00:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Esetemben ez pl azt jelenti, hogy nem járok se szavazni, nem küldök vissza semmi kérdőivet vagy mit, de ettől független véleményem lehet. És ha pl merem írni, hogy szerintem marad a fidesz mert úgy néz ki több embert tudnak megfogni mint az ellenzék, na akkor már rögtön besorolnak fideszesnek.

Én nem azt írtam, hogy valamelyikre szavazok, és azt szeretném hogy nyerjen, hanem csak sima vélemény.

2022. febr. 7. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%
Ha valaki azt mondja, hogy nem vagyok Fideszes de ... szerintem csak annyit jelent, hogy meg soha nem szavazott a Fideszre, de ha szavazna akkor a Fideszre szavazna.
2022. febr. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
53%

"Ez ócsárolás a részedről."

És ha ez ócsárolás, akkor más szájából is az. Még dr. Márki-Zay Péter miniszterelnök-jelölt úrtól is. Ezért írtam, hogy örülök a beismerésednek.

"Tudsz konkrét neveket mondani"

Nem kell konkrét neveket mondani, mert az összes összeborulásos politikus ilyen. Mérhetetlenül ostoba, és vállalhatatlan.

"az eseteket amikben résztvettek, amiért ki kellene takarítani"

Fentebbi válaszomban felsoroltam, hogy miért vállalhatatlanok, ott van, olvasd el még egyszer, elevenítsd fel magadban.

2022. febr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
61%
#13 egyszerűbb lenne kimondanod, hogy képmutató vagy és beszélsz összevissza a levegőbe.
2022. febr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
53%
Ha a dr. Kapitány ostobázza az embereket, az nem ócsárolás. Ha én ostobázok le valakit, az már ócsárolás. Ezek után nem tudom, hogy van pofád képmutatásról papolni, de mindenesetre elég gyomorforgató. Na pá!
2022. febr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
61%

#15 ezt tanították neked vagy magadtól vagy ilyen? Én nem máshoz szóltam hanem hozzád, ha más csinálja attól még neked nem kell ha még is csinálod akkor miért háborodsz fel? A képmutatás képmutatás marad attól hogy más is csinálja.


Ez ilyen törzs fideszes hozzáállás. "De mé amásik is csinájja"!

2022. febr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Én nem máshoz szóltam hanem hozzád"

Akkor szólj hozzá máshoz is: ócsárolásnak tekinted Márki-Zay ostobázását?

"ha más csinálja attól még neked nem kell"

Akarod mondani, amit szabad Márki-Zaynak, azt nekem nem szabad.

"akkor miért háborodsz fel?"

Nem háborodok fel, csak hányingerem van a képmutatásodtól.

"A képmutatás képmutatás marad attól hogy más is csinálja."

Gondolom ezt magadra értetted.

"Ez ilyen törzs fideszes hozzáállás. "De mé amásik is csinájja"!"

Én ilyet nem mondtam. A szövegértés fontos dolog. Ha nem megy, ajánlott gyakorolni.

2022. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
61%
#17 de pontosan képmutatás amit csinálsz. Kikéred magadnak miközben másra mutogatsz, hogy me' ő is csinálja 😂
2022. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mondom én, hogy baj van a szövegértéssel...

Feltettem neked egy egyszerű kérdést. Értem én, hogy kínos megválaszolni, és könnyebb ilyen idétlen emojikkal játszani a hülyét, de azért mégis hátha van benned egy kis gerinc. Felteszem a kérdést még egyszer: ócsárolásnak tekinted Márki-Zay ostobázását?

2022. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
61%
Én viszont nem a te kérdésedre válaszolva indítottam beszélgetést. Nemesegyszerűséggel terelsz és ujjal mutogatsz. Ó és váo! Előkerült az emoji használat! Akkor szokott amikor már kínos amit az illető csinál.
2022. febr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!