Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen hibái vannak/voltak az...

Milyen hibái vannak/voltak az orbán kormánynak az elmúlt 12 évben?

Figyelt kérdés

Hagyjuk a korrupciót, kesma-t, szájert, a migráns politikát, fudan-t, paks2-t, a lélegeztetőgép bizniszt, a kínai túlárazott vakcinákat, úgy az egész covid válság alatt történteket.

Milyen intézkedései voltak amiknek esetleg árnyoldala is volt?



2022. febr. 7. 12:28
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
#7 a játékautomatákkról tudsz bővebben írni?
2022. febr. 7. 12:39
 12/46 anonim ***** válasza:
28%
Nyilván olyan döntése egyetlen kormánynak sincs ami mindenkinél tetszést váltana ki, ilyen például a kerítés kérdése ami a többségnek teszik de azért korántsem mindenkinek.
2022. febr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

#12 nem értem mire gondolsz?

Engem pont ezek érdekelnek, hisz ezért kérdeztem, amiket pedig felsoroltam, hogy hagyjuk, azokat azért soroltam fel mert tudok rólum. Az érdekel amiről nem tudok.

2022. febr. 7. 12:44
 14/46 Demion ***** válasza:
72%
Túl sok volt a politikai szöveg az elmúlt 12 évben, és túl kevés a fejlődést megalapozni hivatott reform. Gyakorlatilag nem csináltak semmit, csak a zsebüket tömték.
2022. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
73%
Igazán komoly eredményeket az orbán vezette fideszkormány csak a lopásokban tudott felmutatni.
2022. febr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
21%
Azt én nem tudom hogy te miről nem tudsz.😉
2022. febr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
#16 felsoroltam miről tudok, minden ami nincs leírva és illetve az első oldalon nem hangzott el, azokról 99% hogy nem tudok. Például a játékautomatákat írta valaki, arra kiváncsi vagyok, remélem kifejti bővebben.
2022. febr. 7. 12:49
 18/46 anonim ***** válasza:
33%

A multik támogatása és a hazai gazdaság elsorvasztása. Ha hazai terméket akarsz venni, majdnem dupla áron kell megvenned, hogy versenyezni tudjon a multival. Mert a hazai gazdák valamiért nem jogosultak kedvezményes adózásra.


Az ország iparának fejlesztése. Egy csomó szar szerelő üzem fejlesztését támogatták. De a tej üzemek, a cukor és lekvárgyárak felélesztését nem erőltették, hogy legyen stabil exportunk és ne az alkatrészek, meg az autók adják az exportunk 65%-át.


Olyan sport fejlesztését erőltetik, amelyikben kis hazánk nem sikeres. Mellette a vizes sportok, lovas sportok, vívás, kézi labda töredék támogatást kap, pedig világszínvonalú az eredményük.


Napestig lehetne sorolni, hogy 12 év teljhatalmú kormányzás alatt mit lehetett volna elérni és cserébe mi sikerült. De fölösleges, mert aki a fideszre szavaz észérvekkel nem lehet meggyőzni, a többiek pedig tudják mennyit ér a kormány.

2022. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
66%
Sok döntésük az egyik embernek hiba a másik szerint jó döntés volt.
2022. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
77%
Az hogy kormányra léptek szerintem elég nagy hiba volt, a többi pedig történelem...
2022. febr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!