Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen hibái vannak/voltak az...

Milyen hibái vannak/voltak az orbán kormánynak az elmúlt 12 évben?

Figyelt kérdés

Hagyjuk a korrupciót, kesma-t, szájert, a migráns politikát, fudan-t, paks2-t, a lélegeztetőgép bizniszt, a kínai túlárazott vakcinákat, úgy az egész covid válság alatt történteket.

Milyen intézkedései voltak amiknek esetleg árnyoldala is volt?



2022. febr. 7. 12:28
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
#38 itt te vagy a troll mert amellett, hogy képtelen voltál értelmezni a kérdést, hogy korrigáltam nem is keveset mégis ide írtál valamit aminek köze nincs a valósághoz. Leírtam már nem egyszer, hogy amit tudom arról nem fogok kérdezni. Ugyebár kérdez i arról szoktunk amivel nem vagyunk tisztában. Kérdezni me azért kérdezek, hogy választ kapjak és nem azért, hogy elmondják mire keressek rá, valahol a neten.
2022. febr. 22. 18:56
 42/46 anonim ***** válasza:
31%
Minek kérdezed, mikor egyértelmű, h teljes mértékben fidesz-es vagy és ha írják is, mint hibáztak rákontrázol.
2022. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
#42 na pont ez a trollkodás.
2022. febr. 22. 20:18
 44/46 anonim ***** válasza:
75%
Az a trollkodás, h bújtatva próbálsz kampányolni a fidesz mellett
2022. febr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Remélem te nem az ellenzéki összefogáshoz tartozol mert gyalázat ez az intelligencia szint.
2022. febr. 23. 04:22
 46/46 anonim ***** válasza:
a létezése!
2022. febr. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!