Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki Zay miért engedi hogy...

Márki Zay miért engedi hogy Feri becsicskítsa?

Figyelt kérdés
Elmondta hogy nem lesz 7. párt,ő tényleg csak egy báb?

2022. febr. 8. 14:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%

Medgyessíből láthatjuk, hogy könnyen leváltanak mindenkit. Inkább gyurcsánnyal kellene vitáznia, mert még pártja sem lesz.


Kérlek Gyurcsány adj frakciót.

2022. febr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%

Ha bekerülne a parlamentbe, annyi saját embere nem lenne, mint a Párbeszéd nevű pártnak. Pedig az se sok.

Vagy bólogat, vagy repül.

2022. febr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem miért kell folyton Gyurcsánynak tulajdonítani azt is amit az 5 másik párt csinál.
2022. febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
7%
Megmondta Feri, hogy na fiam fordulj meg és hajolj le. Ha nem hát nem. Nem erőszak a jó
2022. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 hypno ***** válasza:
50%
Ezt a gumicsontot csak az agysérült orbánista birkák rágják erősen.
2022. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%
Lehet, hogy szub hajlamai vannak a maszkbacsulázós Péternek....
2022. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nagyon bölcsen tette, hogy nem állt bele ebbe a vitába. Majd ráér kiépíteni magának egy saját pártot később, most nem ez a legfontosabb. Ettől még nem lesz báb. Ha most nekiáll erősködni, azzal csak az együttműködést gyengítené, a választók szemében pedig rendkívül negatív képet mutatna. Valószínűleg akkor meg azt a kérdést tennéd fel, hogy MZP miért ilyen hatalommániás, nem elég neki a miniszterelnöki pozíció, már saját frakciót is akar?
2022. febr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én ellenzéki vagyok,de ezt nettó alázkodásnak látom,gáz egy figura.
2022. febr. 8. 15:09
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Mert van esze.
2022. febr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9%

7# de hát akart!!!🤣🤣🤣

Szerinted csak akkor hatalommániás a te szavaiddal élve, ha lett volna 7. frakció, ha sikerül neki átvinni??

A másik, milyen miniszterelnök jelölt az, aki választás 2. fordulójában teljesen korrekt dolognak tartotta, hogy Karácsony Gergely Szilveszterel egy sorban, azaz egymás mellett szerepeljen a nevük a szavazólapon?? A többieké meg egyedül!! Normális ez a faszi??? Nem!

2022. febr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!