Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok akik azt írják, hogy...

Azok akik azt írják, hogy 33-as törvény elfogadása előtt a pszichiáterek és klinikai szakpszichológusok hasra ütésszerűen vagy mert megfélemlítették őket az LMBTQI szervezetek képviselői, azoktól kérdem, hogy van erre bizonyíték?

Figyelt kérdés

Miért nem mentek oda az összes olyan klinikai szakpszichológushoz és pszichiáterhez, és foglaltok egy időpontot az ügyben, hogy interjúznátok mint jobboldali youtuberek és megkérdeznétek tőlük, hogy tessék mondani, volt olyan, hogy egy transznemű nő öngyilkossággal fenyegette meg önöket és ennek hatására adták ki a szakvéleményt? vagy hogy önhöz pisztolyt tartott egy transznemű férfi, hogy írd alá te senkiházi vagy különben ha nem, meghúzom a ravaszt? vagy hogy önhoz telefonáltak-e LMBTQI szervezetek jogászai önökre mint pszichiáterre és klinikai szakpszichológusokra, hogy állítsák ki a szavéleményt a műtéti és jogi nem váltáshoz?


Ki vállalná be ezt, hogy elmegy és videóra veszi a psziciáterektől és pszichológustól kapott válaszokat?



2022. febr. 8. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Te bevállalnád ?
2022. febr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én melegként érintett vagyok, viszont én azért tettem fel a kérdést, hogy hátha van olyan bátor Fideszes, KDNP-s, Jobbikos, Mi Hazánkos vagy csak szimplán konzervatív, aki ettől retteg és képes lenne ezt a youtube csatornát megcsinálni. Nekem nincs okom, hogy kételkedjek a tudományban.
2022. febr. 8. 17:40
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Youtube helyett egy kis régimódi olvasást ajánlok :D

Olvasd el Dr.Ronald Bayer pszichiáter 1981-es Pszichiátria:A diagnózis politikája című könyvét.Arról ír benne miként kezdték el fenyegetni az APA tagjait a homoszexuális aktivisták.

2022. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Hűha, kérdező, nagy baj van a fejedben, ha te itt pisztolyokat vizionálsz. Beszéld meg ezt a pszichiátereddel.
2022. febr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem vizionálok, a homofób emberkék állítják, hogy meg vannak félemlítve a magyar pszichiáterek és pszichológusok...
2022. febr. 8. 18:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Ki vizionálta személy szerint a pisztolyt? Ez fontos a kórképhez.
2022. febr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk ti állítjátok, hogy az LMBTQI aktivisták rettegésben tartják az LMBTQI személyeket, a pisztolyt meg mint példát mondtam.. lovagolsz a szavakon és a lényegre nem figyelsz..
2022. febr. 8. 19:04
 8/10 A kérdező kommentje:
Nádasdy Ádám pl maga kérte úgy hogy egy nyelvész egyetemi tanár volt, miután elvált a feleségétől egy fiatalabb pszichológus kedvéért aki egy férfi volt, egy psziciáterhez ment el és elmondta, hogy hajtson végre rajta pszicho analízist vagy kezdje el gyógyítani őt, hátha akkor visszatér a nejéhez. A bölcs öreg sokat látott pszichiáter azt mondta, hogy ő ezt nem fogja teljesíteni, menjen el és éljen azzal a meleg férfival. Mindezt a 70-es évek elején... Ha akkoriban a vasfüggöny mögött ezt tanácsolta egy melegnek egy öreg pszichiáter, akkor te miért kételkedsz bennük, ja és vasfüggöny mögött csak a 80-as évektől kezdődött el a meleg aktivizmus.
2022. febr. 8. 19:09
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Akik lepontoztak 0 százalékra nem szeretnek olvasni vagy nem tetszik nekik ha egy válaszra normális válasz érkezik.😂
2022. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Youtube helyett egy kis régimódi olvasást ajánlok :D


Olvasd el Dr.Ronald Bayer pszichiáter 1981-es Pszichiátria:A diagnózis politikája című könyvét.Arról ír benne miként kezdték el fenyegetni az APA tagjait a homoszexuális aktivisták."


Ekközben egy narancslé reklámozó színésnő valami keresztény értékrendre hivatkozotó gyűlölet kampányt csinált a melegek ellen. (Meg fertőzi a gyerekeket) Meg is dobták almás pitével. Ekkoriban így töröltek el emberek a Twitter helyett.


Ja az APA végre egy tudományos metódussal ateista döntéshozót, ami nem Freud baromságára hivatkozik. Az angolok és az amcsik a 2000 évekig nem tudtak, ettől a perverz, szexista, kokainfüggő tudományos metódus sose hasznaló véglény gondolataitól. Nem beszélve a tanítványairól.

2023. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!