Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy látjátok, mennyire van...

Hogy látjátok, mennyire van jelen a szegénység Magyarországon a mindennapokban? Több szegény van, mint 10 éve? Szegényebbek vagy tehetősebbek lettek az emberek?

Figyelt kérdés

2022. febr. 8. 21:13
1 2
 11/17 meszike91 ***** válasza:
87%
Továbbra is nagyon sok a szegény, viszont lett egy gazdagabb réteg is.
2022. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Demion ***** válasza:
100%
Saját magunkhoz képest gazdagabbak lettünk, a többi országhoz viszonyítva szegényebbek.
2022. febr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%
Akar hova megyek dolgozni mindig meglopnak szerszammal. Legutobb is 90 ezres Makita gepemet loptak el. 8 evet dolgoztam kulfoldon es egy csavarhuzom sem tunt el. Az emberek allandoan a fizetesukrol beszelnek meg a hiteleikrol amit fizetni kell, remegnek szinte a penzert. En ilyet Nemetorszagban vagy Hollandiaban nem tapasztaltam. Szurke fizetes, igenytelen munka, puruttya infrastruktura tenyleg az elet minden szintjen. Eleg is volt mar ez a 3 honap magyarisztan nekem, en soha nem is dolgoztam ezelot Mo.-n, a szakvizsgam utan egybol leptem. ilyen korulmenyek kozott nem is fogok, nem is akarok. Foleg hogy itt mindenki csak a penzemet akarja megszerezni, a csovestol kezdve a politikusig mindenki
2022. febr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%
Még Budapesten az ételosztásokon is hosszú sorok kígyóznak rendszeresen,akkor az ország elmaradottabb régióiban csak tippelni tudok milyen lehet a helyzet.
2022. febr. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Az en környezetemben sem lett szegenyebb senki. Jó, kőgazdag sem.

A csirkefarhatas dolog meg fura. Ez tuti valami visszamaradt szoci dolog, vagy levesbe mehet én nem tudom... 37 evem alatt szerintem sosem ettem olyat. Pedig voltak necces evek régebben.

2022. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jo a csirkefarhat en is szeretem panirozva vagy levesbe, de az akkor is a legolcsobb hentesaru, mert szinte csak csont es bor es alig van rajta hus.
2022. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#15 Anyósom a világ legfinomabb leveseit szokta készíteni, és ő vesz bele mindig egy rakat csirke farhátat a többi csirkehús mellé. Nem a hús kell róla hanem összességében ami kifő belőle, éppen az a jó, hogy főleg csontos.
2022. márc. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!