Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek és baloldaliak!...

Fideszesek és baloldaliak! Miért gyűlölitek a másik oldalt, amikor a két oldal politikusai a háttérben nem hogy nem gyűlölik egymást, hanem üzlettársak?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=fkgqZ-ED2pY


https://www.youtube.com/watch?v=yY6AQnx1V2U&t


Csak hogy két konkrét példát említsek.


2022. febr. 9. 07:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szegények vagyunk. Nekünk nincs tartalmas életünk mint a németeknek, franciáknak stb. Nekünk a gyűlölködés maradt elfoglaltságnak, mert az ingyen van és lehet meló közben is csinálni. Még akkor is ha valóban ahogy írod, ez egy színjáték a részükről.
2022. febr. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fideszes vagyok, én nem gyűlölök senkit a politika miatt. Az internetes sok gyűlölködő kommentet kapok, ha élek a szólásszabadsággal és felvállalom a véleményemet. A való életben jobban tisztelik egymást az emberek, úgy látom. Ide is sokan azért járnak, hogy sértegethessék egymást. Én azért, mert érdekel a politika, de igyekszem nem személyes érzelmeket vinni bele. Persze nem jó, ha sértegetnek, birkának neveznek a véleményem miatt, de az igazi birkaság szerintem az lenne, ha emiatt elhallgatnék.
2022. febr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Én a liberálisokat gyűlölöm, de nem a pártokat, hanem az embereket, akik semmiért nem vállalnak felelősséget. Csak a jogaikat tudják, de a kötelességeiket nem. Olyanok, mintha felnőttként is a lázadó kamaszkorban maradtak volna. Alkotni valamit, megdolgozni valamiért nem tudnak, csak köpködni, kritizálni, élősködni. Őket személyesen gyűlölöm. A legkártékonyabb emberek a világon.
2022. febr. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Meccseken a Fradi és Újpest miért gyűlölik egymást? Meccsen kívül meg vannak barátságok.
2022. febr. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#2 Isten tartsa meg jó szokásodat!
2022. febr. 9. 09:18
 6/12 A kérdező kommentje:

#3

Nem akartam belemenni vitákba, de magas labda.

"Olyanok, mintha felnőttként is a lázadó kamaszkorban maradtak volna. Alkotni valamit, megdolgozni valamiért nem tudnak, csak köpködni, kritizálni, élősködni."

Ez nem Jeszenszky Zsolt, 50 éves kamasz úrnak a leírása?

2022. febr. 9. 09:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szintén Fidesz szavazó vagyok.

Soha senkit nem gyűlöltem, mert más a pártpreferenciája.

És bizony nem gyakran, de előfordult, hogy olyan emberrel tudtam értelmesen vitatkozni, aki totálisan másképp látja a világot, mint én.

Szerintem az lenne a helyes,ha tiszteletben tartanánk a másik véleményét... sajnos itt gyakran nem ezt tapasztalom, de természetesen azokra sem haragszom, akik Fidesztáliboznak, egybitesnek, fide$$nyiknek, stb titulálnak.

Én nem minősítem őket, legfeljebb ignorálom, ha nem tudok érdemi párbeszédet folytatni az adott emberrel.

2022. febr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
6 Nem ismerem őt, de a fideszes oldalon is vannak liberalisok bőven. Ott volt Szájer, meg Borkai például. Semmivel nem jobbak, mint a többi liberális.
2022. febr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gyűlölöm őket, tudom hogy mind a ketten a gyíkemberek és a plejádok szövetségesei.
2022. febr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8

Azt hiszem így már értem, hogy pontosan mire gondoltál!

2022. febr. 9. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!