Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várható, hogy a jövőben a...

Várható, hogy a jövőben a Fidesz még inkább eltolódik kommunista irányba?

Figyelt kérdés
Már most is eléggé kezdenek szélsőbalra tolódni, meddig akarhatnak eljutni?

2022. febr. 9. 11:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
A Fidesznek nincsenek ideológiái, se jobb se nem baloldali, se nem fiatal se nem demokrata, egy szélkakas párt..
2022. febr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%
Nem. Amúgy a szociális piacgazdaság és kommunizmus két nagyon különböző dolog, ismerkedj meg az alapfogalmakkal.
2022. febr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%
Fogalmad nincs mit jelent a kommunista ideológia!
2022. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
Nem hinném, hogy tolódik, ami nincs.
2022. febr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Áprilisban leváltják őket is mennek a börtönbe. Minden diktátor megbukott, a felcsuti sem lesz kivétel.

Az előző választásokon is az egyéni körzetek többségében, ha összeadtuk az ellenzéki jelöltek százalékait, akkor az több lett, mint a Fide$$es jelölté.

2022. febr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem nem.
2022. febr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15%
KB annyira, minthogy én megnyerem a lottót! -pont most adtam fel a szelvényem!-
2022. febr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

A Fidesznek nincsen ideológiai iránya, soha nem is volt.

Használnak olyan eszközöket, amik az átkosra volt jellemző.

De mindent csakis a hatalom fenntartása, a pénzharácsolása és a következmények megúszása érdekében teszik.


Úgy keresztények ezek, mint egy hóember.

2022. febr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Ennél jobban hogyan menjen a kommunista irányba?

- Legyen egy ellenségképed -> pipa (plusz pont, hogy a nyugat az)

- Államosíts mindent, amit tudsz -> pipa (nemzeti dohánybolt, nemzeti élelmiszerbolt, szép kártya felváltása stb.)

- Adj a népnek egy bálványképet, amihez köti a hatalmat és azonosulni tud vele -> pipa (Orbán Viktor, a nemzet gyermeke, a disznót vágó, az idősekkel pogácsát majszoló)

- A médiát hajtsd az akaratod alá és ne engedd, hogy olyan hangozzon el, amit nem akarsz

-> pipa (M1, MTI, Kossuth rádió, stb.)

- A gazdasági változásokra erőszakos állami beavatkozással és vasakarattal reagálj -> pipa (48 órás rekvirálás, hatósági árazás)

- Az egyházakat tedd függővé a hatalomhoz és zülleszd le -> pipa (Az egyház költségvetésének nagyrészét a kormány dönti el, a kinevezésekbe és a támogatások mértékébe beleszól)


Lehetne még folytatni, de szerintem a lényeg érthető.

2022. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen igazad van 9-es. De vigyázz, lehet, hogy jön a Fideszes lepontozóbrigád. Nekem rendszeresen írnak privát üzeneteket, hogy ne dőljek be az ellenzéki propagandának...
2022. febr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!