Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig fog még elmenni a...

Meddig fog még elmenni a Fidesz MZP lejáratásával? Mi a legalja amit bevállalnak?

Figyelt kérdés

Én személy szerint egyik pártot sem kedvelem túlzottan, de most voltam nemrég mamámnál ahol a Kossuth rádió ment és csak fogtam a fejemet.


Konkrétan hosszú percekig azt ecsetelték a hírekben, hogy MZP nem emlékezett valami dátumra és hogy: "Vállalhatatlanok a kijelentései meg hazudozik"


Erre utána bevágnak egy részletet ahol MZP egy kommentet olvas fel, ahol valaki a vidékieket szidja, miszerint 10 után alig találkozik a kommentelő józan emberekkel valahol vidéken. Ismétlem ezt valaki más mondta nem MZP :D Erre úgy van beállítva megint, mintha ő szidná a vidékieket.


A másik meg ez a Megafon amitől falra mászok. Most komolyan ennyire futja, hogy félóránként ki kell tenniük valamit ahol atomra elferdítik a valóságot MZP-vel kapcsolatban. Nem is értem ezek a fiatalok, hogy néznek utána tükörbe, de gondolom van az a pénz.


Azt sem értem, hogy a fideszes szavazóknak, hogy nem tűnik fel ez, hogy hónapok óta csak ez az agresszív lejáratókampány megy mindenhol.



2022. febr. 9. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem kell nekik messzire elmenni, MZP saját magát is letudja égetni. Szomorú, hogy a balosok mind MZP-t nyomatták, holott nyilvánvaló volt, hogy ez lesz a vége. Még azokat is maga ellen fordította, akik eddig mellette álltak. Gratulálok balosok, megnyerettétek a Fidesszel a 2022-es választást is. Nyilván okoltok majd mindenkit ezért (mint ahogy eddig is), csak saját magatokat nem, amiért őt választottátok meg.
2022. febr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Bármeddig elmegy a fidesz.Hiszen egy megosztó, korrupt, aljas kormánypárt, bármire képes! A fidesz szavazóktól ne várj logikus/értelmes cselekedetet! Agymosott hazaáruló brigád!
2022. febr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1%

Nem is tudom pl.: hangoztatni, hogy MZP fia homoszexuális. Az már tényleg a legalja, fideszes húzás lenne.

Oh, wait...

2022. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Fidesznél a hatalomért, olyan nincs, hogy a legalja.
2022. febr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Vonát is megtalálták annak idején! Megvették terry blacket, máris volt kompromittáló vallomás. Idén sem lesz másképp!
2022. febr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Soha nincs legalja. Lejjebb mindig lesz
2022. febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem Márkit nem kell lejáratni...bocs kérdező, de én tényleg sok bejelentkezését, beszédét megnéztem.

Megállapítottam, hogy összefüggéstelenül, önmagának ellentmondóan fogalmaz sokszor, iszonyatosan nagyképű megjegyzések tömkelege van a szavai között, aztán ami a legnagyobb baj, Sződ mindent és mindenkit, de pontosan sosem mond semmi konkrétumot, hogy akkor mit is csinálna!!

2022. febr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem is volt semmi lejáratás. Maga MZP járatja le magát. Ennyire komoetens
2022. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mindentudó99 ***** válasza:
35%
Lejatatja ő saját magát nem kell neki segíteni. Mellesleg ne beszéljen marhaságokat minden alkalommal mikor kinyitja a száját akkor kiragadni se lehet negatívumokat
2022. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

saját magát járatja le, legutóbb tegnap este az ATV-ben:


Mikor lesz az évértékelő?

14-én, kinéz oldalra a segítőjére, ja nem 17-én, ja mégse 16-án


[link]

2022. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!