Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz az oltásellenesekk...

Egyetértesz az oltásellenesekkel ?

Figyelt kérdés

2022. febr. 9. 16:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
67 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Pontosan miben?
2022. febr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Természetesen. Minden értelmes ember egyet ért velük.
2022. febr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Nézd... Minden országban, ahol van erről adat, működni látszik az oltás. Persze lehet, hogy világméretű összeesküvés van és minden adat hazugság, mert Bill Gates és a gyíkemberek be akarnak chipezni téged, de nem valószínű.
2022. febr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
A normális emberek oltás ellenesek,a többiért meg nem kár.
2022. febr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Jaj 3-as, csak tudod pont az a gáz hogy ti rettegő, oltásimádó bírkák vagytok az egyetlenek akik laposföldről meg chipről beszélnek és mindig ezzel jönnek és pont hogy egyetlen oltatlant se hallottam hogy ilyenekben hisz.
2022. febr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem az oltás hasznos lehet de ugyanakkor kérdéses számomra mennyire van értelme ha 2 év elteltével már 3-4-ről beszélünk és még annál többet is szükségeltetnek. Remélem legalább annyi értelme van, hogy az ebből befolyt összegeket értelmes kutatási célokra használják és nem kiveszik osztalékként.
2022. febr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%
#5 Rendben. De ha nem hiszünk abban, hogy minden adat hamis lenne, hogy arányaiban szignifikánsan több oltatlan kerül lélegeztetőgépre, akkor miért kell oltásELLENESnek lenni? (Az ellenesen van a hangsúly, mert az én szótáramban oltásellenes =/= oltatlan)
2022. febr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Az megvan, hogy még nem hangzot el egyetlen konkrét állítás sem (pl hogy az oltást mint olyat nem kellene adni, vagy az oltás kötelezővé tétele a téma, esetleg az oltáshoz kötött jogok...) de 3 komment alatt egymásnak estek az emberek, hogy ki normális és ki hülye meg birka?


Tényleg ez lenne manapság a vitakultúra Magyarországon? Tényleges téma nélkül is egymásnak esnek az emberek és.. ennyi?

2022. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Akkor jó hülye vagy :D

Azért mert valaki oltatlan miért lenne oltásellenes ?

Az oltásellenes inkább az aki tenni akar ellene, lebeszélni másokat stb.

Én csak szimplán oltatlan vagyok, az oltottakkal semmi bajom.

Ennyi erővel ha te nem vagy meleg akkor homofób vagy! :D

2022. febr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Az radikális, "hagyományos" oltásellenesekkel nem. Azokkal viszont, akik logikus érvelés mentén kételkednek, velük teljes mértékben.
2022. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!