Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A melegek 10-es skálán mennyir...

A melegek 10-es skálán mennyire vannak itthon elnyomva?

Figyelt kérdés

2022. febr. 9. 18:04
A kérdező szavazást indított:
10 (teljesen el vannak)
9
8
7
6
5
4
3
2
1 (egyáltalán nincsenek)
55 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%
Itthon, nagyon. Pl a férfiak még nem is szűlhetnek!
2022. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Isti22 ***** válasza:
88%

Szia!


A Wikipedia szerint átszámolva a tízes skálára a pontszámunk alapján egy 5-öst kapnánk.


Forrás: [link]

2022. febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
9
2022. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Hát lehet, hogy a statisztikák szerint nincs elnyomva, de mind az iskolában, mind a munkahelyen ki lesz közösítve.


Még a magas kompetenciát igénylő munkakörökben is másképp viszonyulnak egy meleghez.

2022. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem jó kifejezés az elnyomás, hiszen nincsenek elnyomva, üldözve.


Olyan szempontból sem, hogy ha kicsit kilógsz a sorból, mert túlsúlyos vagy, túl vékony vagy, akkor pontosan ugyanaz a megaláztatás ér téged is, mint azt akit a homoszexualitása miatt támadnak az emberek.

2022. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%
Hátulról vannak elnyomva 5-ös.
2022. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

Érdekes ez a kiközösítés téma is.


Munkahelyünkön van egy középvezető aki bevallottan meleg.


Soha semmilyen negatív kritika, megkülönböztetés ezért őt még nem érte.


Ő viszont folyamatosan megalázó, lekezelő, másokat kiközösítő módon viselkedik, a hatalmával visszaélve.


Egyik kolléganőknek a nagy fenekét kritizálja, de igazi alja, undorító módon. Engem egyszer úgy jellemzett, hogy "kórosan túlsúlyos kolléga" mert van rajtam vagy 5 kiló plusz. Élvezetét leli mások megalázásában. Mindenkire lekezelő beceneveket talál ki, és minden megnyilvánulása arról szól, hogy másokat porig alázzon.


A vezetőség letudja azzal, hogy oldjuk meg egymás között.


Egy normális országban ezért olyan munkaügyi pert akasztanának a cég nyakába, hogy nem győzne fizetni.


Szóval elgondolkoztató, hogy mi nem mondjuk azt, hogy "köcsög b..zi" miközben az illető simán megaláz minket külsőségek alapján mint a fenék vagy a túlsúly.

2022. febr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

Azt is érdemes megnézni, Budapest belvárosa tele van nőnek öltözött férfiakkal.


Nem tudom, hogy őket minek nevezik, de szabadon sétálnak az utcán, miniszoknya, műmellek, meg minden ami kell. Nem verik meg őket, nem köpik le őket, nem viszi el őket a fekete autó.


És hát nyilván utánuk néznek az emberek és egymás közt elmondanak egy "b+ hogy néznek ki" szöveget.


DE...és nagy DE.


Ugyanezek a nőnek öltözött férfiak is pontosan ugyanúgy megjegyzéseket tesznek egymás között az utcán látott emberekről, pont ugyanúgy megjegyzik, hogy "láttad milyen ocsmány/kövér/szakadt volt?"


Most ha azt látom, hogy egy nőnek öltözött férfi leszól bárki mást, az öltözete, testalkata miatt, akkor miről beszélünk?


Sajnos a megbélyegző, kirekesztő viselkedés nem a nemi identitástól függ.

2022. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hol él és milyen kapcsolatai vannak.

Egy vidéki meleg srácnak, akiknek Fideszesek a szülei, elég tré élete van. Nem csak a törvények, de még a saját környezete is elnyomja.

Ezzel szemben sok Pesti meleg férfi szinte a törvény felett áll, mivel sokuk rengeteget tud a politikusok magánéletéről, így minél inkább homofób propagandát tol a kormány, ezek a politikusok annál jobban zsarolhatók.

2022. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

Én melegként nem elnyomva, hanem kihasználva, diszkriminálva és megalázottnak érzem magam.

Tegnap megnéztem a fizu papíromat és megdöbbentő mennyi pénzt elvesz tőlem a kormány, miközben körülöttem mindenki adó-visszatérítéseket, felújítási támogatásokat kap, én csak fizetek és a pénzemért cserébe megbélyegeznek és uszítanak ellenem.

2022. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!