Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan párt Magyarországon...

Van olyan párt Magyarországon amelynek lennének területi revíziós kísérletei?

Figyelt kérdés
hasonló Horthy-éhoz

2022. febr. 9. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Mi Gatyánk
2022. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Hát ha jól tudom a Mi Hazánk tűzte ki céélul a trianoni békediktátum hatályon kívül helyezését.

Mondjuk az is igaz, hogy én úgy tudtam, hogy a párizsi békeszerződés azt már felülírta, de mindegy is...


De ja, lehetne több ilyen párt. Elvennék egymástól a szavazókat és esélytelen lenne mindegyik. Egy ilyen ostoba célt fölösleges támogatni. Egy ilyen kis országot 8-10% kisebbséggel sem tudunk tisztességesen elkormányozni, mi a tököt kezdenénk egy nagyobb országgal és kétszer-háromszor ennyi kisebbséggel? Vagy a béka segge alatt lévő életszínvonalú Kárpátaljával? Vagy a teljes Nagymagyarország kéne, ahol a magyar kisebbségben volt? Most is abban lenne...

2022. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Székelyföld most magyarabb, mint Budapest a sok libernyákkal. Hasonló a helyzet Írországban, ahol a szabad dél teljesen elvesztette a nacionalista gondolkodást és tömegesen importálja be az arabokat, míg északon él az Ír virtus.
2022. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
Nincs,a zsidók mindenhol átvették a hatalmat.
2022. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
MH. Mi hazánk. Talán. De ők sem elég kemények, nem mondják ki a megoldást pl. romaügyben sem annyira, nem elég szélsőségesek, hogy megoldják. Tagadnak, mentegetőznek, hogy ők nem "rasszisták". Basszus, már kinézetre sem magyar a kisebbség... Nem is fehérek. És nem is akarnak és tudnak magyarok lenni.
2022. febr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!