Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeretnétek kormányváltást ha...

Szeretnétek kormányváltást ha igen miért?

Figyelt kérdés
Oké hogy Orbán így meg úgy DE még mindig jobb mint Gyurcsány. Eladta az összes gyárat az utakat a vízművet is elakarta mindent. Világválság alakult ki sorra mentek csődbe az emberek egy csomóan öngyilkosok lettek mert mindenüket elvesztették. Folyamatos sztrájkok voltak alig volt munkalehetőség a rendőrök meg agyonverhettek annyira visszaélhettek a hatalmukkal. Ahhoz képest Orbán kormányzása jobb. Nyílván vannak hibák de én jelenleg nem látok 1 olyan politikust se aki képes lenne vezetni ezt az országot. Hazudós,élősködő az összes köztük Orbán is persze. Szóval tök mind1 ki van hatalmon inkább maradjon Orbán mint hogy Gyurcsány térjen vissza.. egyik szar közül a másik szart választhatja az ember..

2022. febr. 10. 01:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12%
Toroczkai László
2022. febr. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%

Gyurcsány robbantotta ki a világválságot ezt mindenki tudja!


Orbán győzni fog!

2022. febr. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

#2 azért emellett sorakoztass fel érveket kérlek.

Nem olvastam végig az alábbi Wikipédia linket, de amennyire belenéztem, én nem találkoztam Gyurcsány Ferenc nevével. Ha mégis, elnézést, de akkor mutasd meg, kérlek.


[link]

2022. febr. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%
a wikipédia hazudik, imperialista propaganda
2022. febr. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
12%

🇭🇺 . GYURCSÁNYOS KORMÁNYVÁLTÁST SEMMIKÉPP SEM !

🇭🇺 . Akkor inkább maradjon a jelenlegi kíméletlen 🟠 2/3-ad :/

2022. febr. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Igen, hogy Viktorta ismét játssza amerev, élvezkedő utcai harcosat.
2022. febr. 10. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Alex Fly ***** válasza:
96%
Kösz, de nem kérek az egypártrendszerből.
2022. febr. 10. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Szeretnék. Azért hogy a fidesz ki legyen vágva.
2022. febr. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

• MZP a miniszterelnök-jelölt, nem Gyurcsány.

• Nem Gyurcsány miatt alakult ki a világválság. :D


Szeretnék kormányváltást a következők miatt:

• Orbán világválsága a covid, a lerohasztott egészségügynek és elcseszett járványkezelésének köszönhetően lakosságarányosan Magyarországon haltak meg a legtöbben a világon (legalábbis pár hónapja még így volt, azóta nem tudom, hogy beelőzött-e minket valaki, de meg lehet nézni google-n a statisztikát).

• Orbán az EU-s pénzekkel a családját, haverokat tömte ki ahelyett, hogy az ország fejlődésére fordította volna ezeket a pénzeket. A bebukott EU-s támogatásokat pedig az adófizetők pénzéből fizette vissza.

• A fidesz uszító, gyűlöletkeltő, ostoba, gyerekes kommunikációja, viselkedése miatt. Nem akarok kék plakátokról ordító Soros-konteókat, gyurcsányozást, migránsozást látni.

• Az agymosott nép miatt, akik nem képesek utánaolvasni semminek, mert vagy nem tudnak angolul vagy az internetet sem tudják használni és gondolkodás nélkül benyalják Orbán minden hazugságát.

• A transzparencia hiánya miatt.

• Az EU-val történő folyamatos szembemenés miatt.

• A hatósági árak miatt, amit a kereskedőkkel, szolgáltatókkal nyelet le az fidesz és semmivel nem kompenzálja a kieső bevételüket. Cserébe elvárja, hogy nekik legyen hálás a nép, véletlenül se annak, akit veszteséges működésbe/csődbe kényszerítenek ezzel.


Hirtelen ennyi, majd még folytatom, ha eszembejut még valami, mert millió ok van arra, hogy ne a fideszre szavazzon az ember.

2022. febr. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 meszike91 ***** válasza:
74%
Igen, azért mert ennél minden jobb. Orbán teljesen elvesztette az eszét és a legtöbb kérdésben szöges ellentétét csinálja annak mint amit még ő maga is mondott ellenzékben. Felrúgtak minden normát, átírták az alkotmányt, a választási rendszert, a választókerületeket. Mindenhova a saját emberüket ültették aki már nem a népet, hanem a fideszt képviseli. Gyakorlatilag ellopták az egész államot.
2022. febr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!