Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a (volt) szemetebb...

Melyik a (volt) szemetebb kormány? A Gyurcsány-kormány vagy az Orbán-kormány?

Figyelt kérdés

-melyik titkosított mindent ami rá nézve kellemetlen

-melyik nem adott ki közérdekű információkat

-melyik módosította a törvényeket kénye-kedvére rendszerenesen

-melyi lopott többet

stb


2022. febr. 10. 16:33
A kérdező szavazást indított:
Gyurcsány-kormány
Orbán-kormány
48 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
(volt) a
2022. febr. 10. 16:34
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Nyílván az orbán kormány. És még mindig tetézik a bajt.
2022. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
összességében Fletóék. Manapság azért legalább lehet tudni ha lopnak, a gazdasági adatokhoz is hozzáférhet gyakorlatilag bárki. Anno senki sem tudott semmiről sőt még a törvények is hegyén hátán jöttek a megszorításokkal bejelentés nélkül.
2022. febr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Ahol az embereket lőtték a nyílt utcán.
2022. febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Óbán takarogy!!,szrTÁJK444!
2022. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Annyira lehúzzák Gyurcsányékat, csak nem tudom mire föl, hol ott orbán ennyi év alatt lezüllesztette az országot, és csak a szegénység van.
2022. febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Egyértelmûen Orbán. Ez nem is kérdés.


Gyurcsányék is gazemberkedtek, persze.

És a hozzá nem értésük, hülyeségeik sok kárt okozott, de az nem a szándèkos szemétség kategória.

2022. febr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Nyilván az, amelyik most fogja zsinórban a 4. választást megnyerni.
2022. febr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Orbit, de hót mindegy, meg lesz megint választva...
2022. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
29%

Gyurcsány idejében jártam egyetemre, el is végeztem, de csak úgy tudtam ezt megtenni, hogy mellette dolgoztam, nagyon nehéz időszak volt, de végül sikerült.

Jelenleg az egyetemistáknak nem kell tandíjat fizetni (van egy átlag, ha azt eléri akkor nem kerül át önköltségesbe, ez az átlag 3,0-3,5 körül van). Olyan ösztöndíjak vannak, amikről akkor álmodni se mertem. (Sport, szociális, tanulmányi, stb.) Időnként pályázatokat hírdetnek meg az egyetemek, ahol a fődíj akár több millió forint is lehet, akkor max. egy könyvet adtak, vagy valamilyen par 10 ezer forintos tárgyat maximum.


Gyurcsány idejében nem sok házfelújítást láttam, de jelenleg bármelyik utcán végigmegyek, felújított házakat látok, sorra tűnnek el a régi házak, illetve a legtöbb háznál van legalább egy autó, mert fent tudják tartani.


A saját fizetésemen is tapasztalom, hogy az egykori bértáblákhoz, és árakhoz képest (ezeknek utána lehet nézni) jól keresek.


Egyik oldalon azt lehet hallani, hogy a másik választási csalára készül. Nincs igazság, lehet, hogy egy fiatalabb nem látja át ezt a két helyzetet, mert nem élték át. Sajnos sokan nem gondolnak bele bizonyos dolgokba, hogy pl. ténylegesen mikor volt jobb. Át sem élték sokan azt az időszakot, amikor Orbán átvette a vezetést.

Azt tapasztaltam, hogy az ellenzékiek egy részének (NEM MINDENKIRE IGAZ) nincs egy önálló gondolata sem, csak azt mondogatják, amit a szomszéd mond, vagy amit kommentekben olvasnak. Nem gondolkoznak el a dolgokon, hogy valyon mennyire reális annak a szomszédnak az álláspontja, vagy ő is csak egy betanult szöveget ad e elő. Azért írtam, hogy nem mindenkire igaz, mert van olyan is, aki gondolkozik, annak a véleménykifejtése teljesen más, nem lehet kizökkenteni, vannak önálló gondolatai, amiket elmond. (Az összes pártnak vannak ilyen, meg olyan szavazói)


A kérdezőnek azt javasolnám, hogy ha hall valamit valamelyik pártról, gondolkozzon el azon, hogy igaz e, vagy hazugság. Ne az legyen az egyetlen szempont, hogy már 100 helyen láttam leírva ugyanazt úgy, hogy biztos igaz. Honnan tudnád, hogy nem csak egy betanult szöveget fújnak?


Gondolom fiatal lehetsz, gyerekként élhetted át az előző kormányt, akkor még nem foglalkoztál politikai kérdésekkel.


Az idősek nem feltétlen agymosottak, szerintem általában fiataloktól indulnak ezek az elméletek, amit a középkorúak is átvesznek idővel. Aki idős, az átélte az előző kormányt is keresőként, így össze tudja hasonlítani a jelenlegit az előzővel.

2022. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!