Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pécsen jelenleg is nagyjából...

Pécsen jelenleg is nagyjából olyan gyenge (vagy még annál is gyengébb) a Fidesz, mint amilyen 2019 októberében volt (az ellenzéki polgármesterjelölt 53:41 arányban győzte le a fideszes jelöltet)?

Figyelt kérdés

2022. febr. 12. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Kismoszkva vörös marad jó eséllyel.
2022. febr. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Nagyjából. Talán minimálisan erősödhetett a Fidesz, de nem is törik össze magukat, hogy javítsanak helyzetükön.

A jelenlegi ellenzéki vezetés is darabolódott mióta nyertek ‘19-ben. (alpolgármester csere, momentumosok félreállítása)

Összességében ismét ellenzéki győzelmet jósolnék Pécsen, ha most lenne önkormányzati választás.

2022. febr. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
1# feltűnt, hogy Orbán Moszkva csicskása egy ideje?
2022. febr. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
3# Feltűnt, hogy Gyurcsányod mindig is az volt?
2022. febr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy én rögtön Gyurcsány fan vagyok azért, mert észrevettem így ennyi idő után, hogy Orbán meg a fidesz valójában velejéig romlott és Orbán 2010 óta hergeli magát az EU ellen, mert nem tartja fairnek, hogy nem engedték neki a friss megválasztás után elszállni a költségvetési hiányt ezért elkezdte Putyin seggét nyalni? Hogy össze-vissza pofáztak, hogy keleti nyitás és a külker mérlegünk így 12 év után is ugyanaz, csak annyi történt, hogy kussban álldogál, miközben Putyin mellette arról sajtótájékoztat, hogy Magyarországnak a nato-ban sem kéne benne lenni meg ilyenek, meg úgy kullog putyin után mint egy kiskutya, mivel pénzt remél tőle, olyan pénzt, amit az EU-tól visszautasít, mert az EU elvárja, hogy átláthatóan legyen elköltve?


És egyáltalán, ha Gyurcsány az is lett volna, az Orbánt felmenti? 12 év után nem unalmas még mindig visszafele mutogatni? 12 év két harmadával meg kellett volna váltani a világot, nem itt tartani, hogy mert Gyurcsány mit csinált 16-18 évvel ezelőtt. Na ez a szánalmas, nem más. Főleg azt nézted be, hogy a 2018-ban egyszerűen nem mentem el, előtt fidesz szavazó voltam. Idén pedig egyetlen a lényeg: Orbánt el kell takarítani.

2022. febr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!