Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az LMBTQ bejönne az iskolák...

Ha az LMBTQ bejönne az iskolákba "érzékenyíteni", akkor ki kellene onnan tiltani őket?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy itthon senki nem akar ilyet. De ha ez mégis megvalósulna, akkor gondolom nem lenne baj, ha rögtön ki is tiltanánk őket? Hiszen senki nem akart ilyet.

2022. febr. 12. 18:40
A kérdező szavazást indított:
Ki kellene, hiszen senki nem akart ilyet, így nem is sértődhetne meg senki.
Ki kellene, hiszen azt mondták, hogy nem akarnak ilyet, de ezek szerint hazudtak.
Nem kellene, mert bár senki nem akart ilyet, de ha már bejöttek, maradjanak.
Nem kellene, mert bár hazudtak és valójában végig akartak ilyet, de én őket támogatom.
28 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%
Attól függ, ha az igazgató engedi.
2022. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%
Csak, ha farhátot is visznek és migriket! Csakis akkor!
2022. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%
2,5 pipás elmebeteg továbbra is súlyos, kezeletlen mentális betegségben és kóros fixációkban szenved.
2022. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%

Mit takar az "érzékenyíteni"? Definiálnád, hogy pontosan ez számodra mit jelent?

Mert szerintem (és azt gondolom, hogy sok más ember szerint is) az, ha néhány LMBTQ+-ba tartozó felnőtt mesélne a saját tapasztalatairól, ezzel kapcsolatban felmerülő problémákról (pl. zaklatás, kitagadás, stb.) és lehetőségekről (bejegyzett élettársi kapcsolat van, azonos neművel házasodni, jogilag nemet/nevet változtatni nem lehet, stb.), és arról, hogy hol találnak segítséget (pl. [link] ) kifejezetten jó lenne felsősöknek/középiskolásoknak, és akár életeket is menthetne.

2022. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

4: nem az a kérdés, hogy számomra mit jelent, hanem hogy a valóságban mit valósítotok meg ezen a címen külföldön: gender ideológiát, nemváltó műtétekről "felvilágosítást", "egyenlő jogokat" (magyarul a kamu egyenlőtlenség kommunista ideológiáját), transzvesztita degeneráltak értékrendjét "tanítjátok" a normális emberek gyerekeinek. A szólásszabadságot korlátozzátok "érzékenységre" és "emberi méltóságra" hivatkozva. Én nem szeretném, hogy ilyen világban nőjön fel a gyerekem.


https://www.youtube.com/watch?v=YGS8gp3RpD4&ab_channel=Enjoy..

2022. febr. 12. 20:16
 6/19 anonim ***** válasza:
37%

"Én nem szeretném, hogy ilyen világban nőjön fel a gyerekem."


Nem állsz olyan mentális állapotban, hogy ilyen elképzelt lehetőségekről kelljen komolyan gondolkodnod, szóval minek?

2022. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Amikor érvek helyett válaszul csak személyeskedés jön, akkor mindig tudom, hogy igazat szóltam.
2022. febr. 12. 20:35
 8/19 anonim ***** válasza:
46%
:D
2022. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%

"nem az a kérdés, hogy számomra mit jelent, hanem hogy a valóságban mit valósítotok meg ezen a címen külföldön"

Arra próbáltam rákérdezni, hogy mit értesz az érzékenyítés alatt...



"gender ideológiát, nemváltó műtétekről "felvilágosítást""


És mi azzal a baj, ha a gyerek tud arról, hogy vannak olyan emberek, akik nem olyan neműek, mint amilyen testbe születtek és felnőttként van a test átműtésére és hormonkezelésre lehetőség, ha két egymástól független pszichológus is transzneműként ítéli meg az illetőt?


""egyenlő jogokat" (magyarul a kamu egyenlőtlenség kommunista ideológiáját)"

Miért, szerinted egyenlőség van? Magyarországon a transzneműek jogilag nem válthatnak nemet és nevet, így nem olyan nem szerepel a személyijükben, amilyen neműek, míg a nem transzneműek esetén olyan nem van ott, amilyenek. A melegek nem házasodhatnak azzal, akit szeretnek, míg a heterók megtehetik. És még sorolhatnám.


"transzvesztita degeneráltak értékrendjét "tanítjátok" a normális emberek gyerekeinek."

Annak ellenére, hogy külföldön vannak olyan esetek, ahol transzvesztiták tartanak előadást az LMBTQ+-ról, a transzvesztiták nem részei az LMBTQ+-nak, az érzékenyítésnek nem szerves részei a transzvesztiták, nélkülük is tökéletesen működne a dolog.


"A szólásszabadságot korlátozzátok "érzékenységre" és "emberi méltóságra" hivatkozva."

Hát igen, egy normális országban a diszkrimináció nem elfogadott, elég szomorú, hogy ezt egyes emberek a szólásszabadság korlátozásának érzik.


A videó nem tudom, hogy hogy kapcsolódik a témához, vagy már egy szülő se világosíthatja fel a gyerekét? (bár szerintem egy ilyen kicsi gyereknek még nem kéne ezzel foglalkoznia, mert ráér majd később informálódni, de ez akkor is a szülő saját döntése, az iskolához ennek semmi köze)

2022. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
#4: Szerintem nem. Én nem értek egyet azzal, hogy egy idegen, akinek semmiféle szakképesítése nincs, csak úgy bemenjen egy iskolába, hogy ecsetelje az életét és a problémáit. Ha felvilágosítást kell tartani, arra ott van a pszichológus.
2022. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!