Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai diplomás fiatalok nagy...

A mai diplomás fiatalok nagy része pacifista?

Figyelt kérdés

2022. febr. 13. 12:02
 1/7 A kérdező kommentje:
A harmadik kulcsszó WHY?!
2022. febr. 13. 12:06
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Én nem vagyok pacifista, konfliktuskerülő.


Már gimnazista koromban is erélyesen kiálltam a tanáraimmal szemben az igazamért, akkor is, ha az elkezdett ordibálni.

Konkrétan azért történt, mert merészeltem engedély nélkül vizet inni egy lezárható palackból órán.Majd mikor kérdőre vontak, megmondtam,hogy a levegővételt sem kell engedély, a víz pedig az emberi élet alapja, mint a levegő.Ezután vérben forgó szemekkel ordibált.


Természetesen a házirend sem tartalmazta,hogy nem lehet, csak hát a pedagógiai önkény nem bírja elviselni.



Munkahelyemen a vezetőknek sem hajbókolok.

2022. febr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
2# nagy autista lehet
2022. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

3#


Mi ebben az autizmus?

Anyám mondta mindig,hogy legyen életrevaló, álljak ki az igazamért.Továbbá, a tanár nem szentember, nem sérthetetlen,nyugodtan álljak ki velük szemben is.Ha meg nagy baj van, szóljak neki, majd ő eligazítja az iskolában.

2022. febr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2%
Leginkább lusták, mint a főőd.
2022. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Molyember ***** válasza:
86%
Nem csak a diplomás fiatalok. Minden épeszű ember pacifista.
2022. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2-es es 4-es választ író egyénhez hasonlóan viselkedek. A víz konkrétan nálam is előjött:D Vicces.

De ennek ellenére, vagy emellett háborúellenes vagyok.

2022. máj. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!