Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karigeri botrányos jelöltje...

Karigeri botrányos jelöltje is vajon beletartozik a 99%-ba?

Figyelt kérdés
[link]

2022. febr. 14. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
8%

Basszus, ez kemény!

Nekem anno a kutyámat gázolták el. A kutya hibája volt, nem a sofőré...

Nos miután eltemettem életem egyetlen első, és pótolhatatlan kutyáját a kertben, tudjátok egy hét múlva mi történt.

Eljött a vétlen " gázoló, és EGYÜTT gyújtott velem egy mécsest a kutyám emlékére!!!!

Aztán közölte, hogy az autóban keletkezett kárt eszembe se jusson kifizetni, majd ő megcsináltatja!

Na ehhez mérjetek ezt a nagy rakás ganyét!

"

2022. febr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ő viszont rögtön vissza is lépett a jelöltségről. Vajon a Fideszesek is visszalépnek hasonló jellegű bunkóskodás után?

A válaszom: NEM.

2022. febr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2# attól még egy ganyé!!
2022. febr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy gané, nekem se szimpatikus. Nem fogom védeni. Csak kettősmérce nem kéne. Fideszesek közt is van bőven gané, sokkal nagyobbak is, mégis tovább vastapsoljátok őket, és ezáltal ti is ganéjjá váltok.


Nem is egy ellenpélda van: [link]

2022. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Másfelől mégsem tudok annyira pálcát törni felette, mint pl. Tarlós ügyben.

Gér esetében jogerős bírósági ítélet mondta ki a vétlenségét, ezért nem lehet elítélni. Sokkhatás alatt írt egy valóban undorító kommentet egy zárt csoportban, amit másnap törölt, és elnézést is kért. Csak közben valaki ezt lementette, és most közzétette karaktergyilkosság érdekében.


Tudod, ki a gané?! Az aki egy család tradédiáját politikai haszonszerzés érdekében felhasználja.


És nem az olyan tragédiákról beszélek, aminél a másik nagyon is gyanús, ill. szétlopják az eü támogatást, és emiatt egy rakás ember hal meg COVID-ban, hanem vétlen ügyben, ahol emberi módon reagál az áldozat, mert itt bizony a gázoló is áldozat immár többszörösen is.

2022. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!