Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most ki, vagy kik lesznek a...

Most ki, vagy kik lesznek a bűnbakok a Fidesz újabb választási győzelméért?

Figyelt kérdés

2022. febr. 14. 12:46
A kérdező szavazást indított:
Gyurcsány Ferenc
Márki-Zay Péter
Toroczkai László és a Mi Hazánk
Magyar Kétfarkú Kutya Párt
Gattyán György
Puzsér Róbert
Vona Gábor
Brüsszel
Krumpli
Másra gondoltam, kifejtem, stb.
16 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Beszélnit te mágyár picit?
2022. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Mindneki. Cigányok, ukránok, vidékiek, határontúliak, az időjárás, a dalai láma, Zámbó Jimmy, meg úgy minden és mindenki. Csak ők nem. Ők tökéletesek.
2022. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Elcsalták, busszal hozták az ukránokat, az erdélyi magyarok, a kínai meg az oroszok meghekkelték a rendszert, stb.
2022. febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
A szavazásod összes pontja legalább
2022. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3%
M1-et kihagytad
2022. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Természetesen a krumpli.

A dk-nak rohadtabb a krumplija.


[link]

2022. febr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

A nemszavazók!

Hogy kihagytál, az, amatőrségre vall, de ha a profi ellenzéki politikusok nem első helyen említenének, hiábavalónak érezném az életem.

Választások során élveztem, hogy azzal, hogy a kertben dolgozgattam, vagy rossz idő esetén sportközvetítéseket néztem a TV-ben, eldöntöttem a választást; többmillió hívük hiába ment el szavazni, lenulláztam.

2022. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Hát ahogy nézem a dolgok alakulását, MZP egyre inkább orosz rulettet játszik... Gyurcsány meg eközben az Apró villában két konyak között nem az Oláh Valakire történő szavazáson gondolkodik ( jó az túlzás nála...), hanem két forgatókönyvön.

1. Ha ne adj isten győzünk ezzel a Dr.Mr. Ego Zajjal, akkor majd lesz egy rohadt erős frakcióm, úgy hogy még igazán kampányolni sem kellett, én leszek a legerősebb kormánypárt!! Onnantól a Dr.Mr. Ego Kapitány azt csinálja, amit mondok...

2.Ha adj isten kikapunk megint, én a magam részéről benyomok 3 felest, nem fog érdekelni, hogy az Oláh Valaki is kikapott, és nagy sóhajok és hatásszünetek közepette a választás éjszakáján, miközben a kígyók a legjobban kígyóznak, bejelentem, hogy ez a Dr.Mr.Ego Kapitány hibája...ugye, tetszettek volna másik miniszterelnök jelöltet választani!!

2022. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Ki az az Oláh valaki?
2022. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%

9# keresd meg a Google n

Gyurcsány, szavazzon Oláh Valakire című újabb népijatékat...

Terézvárosban kampányolt Ferencünk a képviselő jelöltje mellett, nem volt szomjas, és hát buzdította a " népet", hogy " szavazzanak Oláh... Valakire!!" Ugyanis a nevét sem tudta 🤣😷🤣

De akkor a hülye mondta volna, hogy szavazzanak Oláh Úrra pl!

De nem...

2022. febr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!