Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bohár Dániel végigkampányolja...

Bohár Dániel végigkampányolja az egész országot azzal, hogy MZP azt mondta az utolsó falu legostobább emberért is ... De miért nem inkább magáról beszél, miért másról? És egyáltalán miért baj ez a kifejezés?

Figyelt kérdés
Léteznek ostoba emberek? Szerintem igen, egyébként ki is vehetnénk a szótárból ezt a szót. Ha pedig nem homogén az eéoszlás, akkor nincs meglepő abban, hogy városban, ahol több az egyetem, több az iskolázott ember is. Nem azt mondta MZP hogy a falusiak ostobák, hanem a legostobább emberekről beszélt, akiket részben az oktatástól legtávolabb eső faluk legtávolabb zugában lehet keresni nagy eséllyel. Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy olyan szegény, mint a legutolsó zsákfalu romos templomának egere. Ezzel megsértettem a falusiakat, hogy csórók?

2022. febr. 14. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Mert fidesz seggnyalo, azt akarjak h ne szavazzanak mzpre.
2022. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Egy zsákfalut ismerek a környéken. Az egyik legdrágább környék és szinte mindenki BP-re jár be dolgozni. Magyarán egy elit hely, egyáltalán nem csórók.
2022. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Ő csak segít, hogy a miniszterelnök jelőlt szavai a legtávolabbi helyekre is eljussanak. Hálásnak kellene lennie MZP-nek és fizetni👍
2022. febr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"Léteznek ostoba emberek? Szerintem igen, egyébként ki is vehetnénk a szótárból ezt a szót"


Nem csak létező dolgokra vannak szavak

2022. febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Mit beszéljen magáról? Hogy Deák Danival egy párt alkotnak? Ugyanmár, az túl unalmas lenne
2022. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Csak terjeszteni akarja MZP tanait 🤣
2022. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

Most néztem hogy futott bele a késbe Márky-Zay-val🤣


Szinte már sajnáltam szerencsétlent.

2022. febr. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!