Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elsősorban Fidesz-szimpatizáns...

Elsősorban Fidesz-szimpatizánsok! Mi a véleményetek, arról, hogy Róna Pétert jelöli az ellenzék köztársosági elnöknek?

Figyelt kérdés

2022. febr. 14. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó választás, legalább fel tudnak mutatni egy értelmes embert az ellenzéki oldalon.

Egyébként olyan mindegy, hogy kit jelöl az ellenzék, egyrészt úgyse választják meg, másrészt nem sokat tud egy köztársasági elnök tenni.

2022. febr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Én ellenzékiként Sólyom László újraválasztásának örültem volna, közel egy idősek.. és szerintem kis ujjában van minden... ami az alkotmányt illeti..
2022. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem mindig normálisnak meg korrektnek tűnt Róna, nem bánnám, ha ő lenne az elnök, persze ez ugye úgyis csak szimbolikus dolog.
2022. febr. 14. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Teljesen mindegy, kit jelölnek, kell egy bohóc, aki jól kikap. Egyébként aki olyan zöldséget mond, hogy "Magyarországnak nincs alkotmánya", az nyilvánvalóan méltatlan és alkalmatlan erre a posztra.
2022. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Én kiábrándult fideszes vagyok és engem meglepett milyen rátermett embert találtak a baloldaliak.
2022. febr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!