Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mávosok sztrájkra miért nem...

A mávosok sztrájkra miért nem jogos sokak szerint?

Figyelt kérdés

[link]


Sokak szerint nem kellene sztrájkolni, mert pont a mozdonyvezetők keresnek jól és idén is kaptam 10 százalékos emelést.

Igen, 2022-ben kaptam emelést, de 2021-be egy fityinget sem.


Ha a MÁV nem felejtette volna el a 2021-es emelést, akkor most nem lenne sztrájkhelyzet.

Annyi eszük sincs,hogy a 2022-es emelés a 21-es pótlása is legyen, tehát 20 százalékos emelést adjanak.



Na, majd most lesz sztrájk.Ha nem megy szépen szóval, majd megy erővel.


2022. febr. 14. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Azok szerint nem jogos, akik saját magukért nem tudnak kiállni.
2022. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Éves béremelés? Magyarországon? Vannak azért igények látom.
2022. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mìg van ember aki megcsinálja ennyiért addig miért emeljenek bért? Sok embernek nem való a versenyszféra ők mindig el lesznek a mávnál.
2022. febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2.


Az éves béremelés alapelvárás.


Ez nem luxus, nem fullextra, hanem teljesen magától értetődő dolog.

2022. febr. 14. 16:23
 5/6 A kérdező kommentje:

3.


A vasúti személyszállítás egy közszolgáltatás.Fontos,hogy minőségi legyen, motivált emberek dolgozzanak ott.

2022. febr. 14. 16:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

4, jaaa, tökre egyetértek veled ebben.

Csak hát én 6 év alatt háromszor kaptam fizuemelést, és most érte el a fizum azt a szintet, hogy a kezdőbéremnél 10%-al angyobb. Van aki meg egyetlen évben kap ennyi emelést.

Irigykedni azért lehet, nem?:D


Egyébként mennyi az annyi? Hány év tapasztalattal mekkora fizu jár vasutaséknál?

2022. febr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!