Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fido-orbanisták! Mit szóltok...

Fido-orbanisták! Mit szóltok hogy a ferihegyi légiirányítók élni szerettek volna alkotmányos jogukkal és a fekete afrikai körülmények miatt sztrájkra készültek de a kedves vezető ezt betiltotta?

Figyelt kérdés
Mikor várható az alkotmánymódosítás hogy kivegyék a sztrájkhoz való jogot vagy már így is annyira komolytalan az alkotmány, hogy ezzel nem is vesződik a kedves vezető és sleppje?

2021. aug. 3. 13:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Bocsi, ellenzéki vagyok. De mi bajuk van nekik?


Bár én kereshetnék annyit, bakker!

2021. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

A légi irányítók a 15 százalékos béremelést kevesellették.

Ez a mérték a versenyszférában adott átlagos béremelés mértékét is eléri.



Nem nekik, hanem a BKV-nak kellett volna sztrájkolni, mert a rosszul gazdálkodó önkormányzat semmit sem adott nekik 2021-ben.

2021. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
47%
Jaj szegény légirányítók mindjárt megsajnálom őket a milliós fizetésükkel 😂
2021. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%

Tipikus fideszes válasz:

A ferihegyi légi-irányítók mind Soros-bérenc, LMBTQ aktivista, Brüsszelből irányított pedofilok...

2021. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Így van hármas, egyes voltam.
2021. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

Tanul a vezér Nyugat-Európától.

Németeknél betiltották a a korona-terror elleni demonstrációt. Ami szintén alkotmányos jog.

2021. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt időszakban a covid miatt szinte üres volt a légtér.

Véresre verték unalmukban... Adjanak neki vizes borogatást.

2021. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
Menjenek akkor Fekete-Afrikába, ha nem tetszik nekik itt. Bizonyos munkakörökben én simán tiltanám a sztrájkot, ez is az egyik. Ha keveslik a bérüket (ami pofátlanság a köbön), menjenek máshova dolgozni.
2021. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#6


Ja. Bezzeg más síkon ekézi az EU-t!


Pedig a lóvé nagyobbik részét is tőlük kapjuk az életszínvonal látszólagos fenntartásához.

2021. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

3

Ott elég egy kicsit félrenézni valamit és több száz ember meghal, nemzetközi visszhangja lesz az ügynek és élete végéig sittre kerül az ilkető. Nem olyan mint egy orvos aki ha félrekezel és megöl valakit akkor nincs belőle ügy csinálva csak egy átlagos kedd délután. Akkor az hogy 20%-os drágulás mellett kapjanak 16-17%-ot hogy csak 3-4%-kal érjen kevesebbet a fizetésük mint tavaly szerintem nem olyan irreális kérés.

2021. aug. 3. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!