Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha megint a fidesz nyer, az...

Ha megint a fidesz nyer, az azt jelenti, hogy a magyar nép homofób?

Figyelt kérdés

Ez a választás annak is tétje lesz, hogy kiderüljön fontos-e a magyarok számára az egyenlőség, és mennyire állnak ki embertársaik elnyomatásával szemben.

Fontos még nekünk a tolerancia?



2022. febr. 15. 05:42
1 2 3
 11/22 simad ***** válasza:
90%
Ferinek a gázszerelője mégsem milliárdos, meg a veje nem a 30. Leggazdagabb magyar
2022. febr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%

A Fidesz nem egy melegellenes szervezet, hanem egy politikai párt. Rengeteg dolog miatt tetszenek vagy nem tetszenek az embereknek. Attól még, hogy a homoszexualitás ellenzése a kampányuk része, nem vonhatunk le következtetést a válsztókról.

Lesz aki azért szavaz rájuk, mert homofób, lesz aki a migránsoktól fél, lesz aki csak kapott 10000Ft-ot és egy zsák krumplit és még ezer más oka lehet.

2022. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
12%
Nyerni fog!
2022. febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
8%
#4 jobb is így… nem kell hogy az legyen mint az usaban, itt is.
2022. febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
85%
14-es, miért, mi van az „usaban”?
2022. febr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
21%
Én az ellenzékre szavazok. Ettől függetlenül homofób vagyok illetve rasszista is.
2022. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

#15


[link]


Remélem működik a link.


Hogy mi van? HÁT EZ!

Kell ez nekünk ide? Erősen kétlem, annyira kell ez, mint a pedofil papok.

2022. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
18%

[link]


Erre vágyunk? Kösz nekem nem kell… igaz, orbán se, de ezek kizárt!!!!!!!!

2022. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
50%
Nem
2022. febr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
8%

Nincs is nemleges válasz lehetőség :D

Imádom a liberális szabadságot :D


Nem eshet meg, hogy a migránsok, árstopp, karigeri és tarlós közti drasztikus külömbség után szavaznak inkább a fideszre?


Amúgy szerintem az nem homofóbia, hogy kitiltjuk a meleg aktivistákat a suliból (én sem szeretném, ahogy egyik normális ember se hogy a gyerekem ratyi legyen, elbizonytalanítsák és magyarázkodnom kelljen), megtiltjuk a gyermekeknek szánt mesékbe a nyílt szexualitást...


Bár a libsiknek már minden mindenofóbia, fasiszta aki nem ért velük szóról szóra egyet.


Már nagyon ledegradáltátok a homofóbia kifejezést.


A fóbia szó nem azt jelenti, hogy valakit vagy valamit nem kedvel...


Homofóbia szerintem: megver egy ratyit csak mert ratyi, csak ebből az okból megalázza, esetleg hatalmával a buzeránssal szemben csak ezért visszaél, csak emiatt hátrányosan megkülömbözteti pl: egy állásinterjún.


Nem homofób: undorodik a melegcsóktól, nem szeretné ha a gyerekét meleg aktivisták "világosítanák" fel, aki szerint a pride egy hatalmas faxság, aki szerint a melegek keresztény hagyomány szerinti összeadásának eröltetése tudatos vallás elleni provokáció.


Én nem a fideszre fogok szavazni, de nem is az mzp-re.

2022. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!