Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékben és a kormánypár...

Az ellenzékben és a kormánypártban miért nincsenek új/szimpatikus arcok a frontvonalban?

Figyelt kérdés

Orbán egy diktátor, ő az ország, és ő a Fidesz(ezt gondolja legalábbis szerintem)

Baloldalon egy elmebeteg egyáltalán nem új MZP a szintén elmebeteg Fleto főnökével.

Akik új arcok, fiatalok azok általában kis pártok tagjai akik sosem fog a labdába rúgni.

Én mint Fideszes... azon a véleményen vagyok, hogy Orbán mehetne már pihenni és lehetőséget adni a Fideszben másoknak, más kaliberű, személyiségű tagoknak.



2022. febr. 15. 10:12
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Valamiért belső ellentét sincs a Fideszben, hogy lenne Viktornak egy kihívója, ellenfele aki megreformálná a pártot.
2022. febr. 15. 10:13
 2/17 anonim ***** válasza:
Csak a szovjet fronton vannak.
2022. febr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Nincsenek új arcok az ellenzékben? Márki-Zay 4 éve tűnt fel, gyakorlatilag most lett országos politikus, a komplett Momentum sem sokkal korábban. Dobrev is 3 éve kezdett el igazán politizálni, Jakab Péter is kb. ismeretlen volt még 4 éve. Függetlenül attól hogy ki mit gondol az ellenzékről, teljesen máshogy néz ki most az ellenzék, mint 4 éve. Nem teljesen értem miről beszélsz, persze hogyha ilyen álmodozó vagy hogy minden egyes ellenzéki politikus majd lecserélődik csak úgy, akkor nem szóltam.
2022. febr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Diktatúraaa, Óbán takarogy!!szabad sajtot!
2022. febr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

Az nem egy véletlen, hogy a fideszben nincs alternatívája Orbannak.

Az se hogy a Dk-ba sincs Gyurcsánynak. Ennyit arrol, mekkora demokraták.

2022. febr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 hypno ***** válasza:
71%

Egy hatalmi tébolyban szenvedő akarnoktól tényleg azt várnád, hogy önként átadja a hatalmát?


Egyébként meg tévedsz. Amikor bármelyik fideszes lebukik, vagy egyik alvezér megfúrja a másik bizniszét, vagy amikor Lézer Jankókat parkolópályára tesznek, az mind arra utal, hogy bőven van belső ellentét a fideszben, csak mivel a sajtó java a kezükben van, nehezebben derülnek ki a dolgok.


Völner kenőpénzéből is csak azért lett ügy, mert Hadházy a legfőbb ügyészt kérdezte és az nem mert hazudni. Vélhetően azért, mert nem tudta, mennyit tudhat Hadházy. Addig dugdosták mint Kaletát.

2022. febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Neked fideszesként minden új ellenzéki politikusról meg fogja magyarázni a pártod, hogy a Fletó embere. Te meg mivel fideszes vagy, ezért elhiszed.
2022. febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Dobrevet nem veszem figyelembe.. Ugyan már!! Ki nem ismerte Dobrevet?? (Ex First Lady)

MZP igaz, hogy most főszereplő de ő sem zsír új.. 10 éve is hallottam már arról, hogy milyen ostoba 2színű.. 8 éve még a radikális szélső jobb oldalon tanyázott..

Oké.. Maradt Jakab Péter. Ő számomra egy örök rejtély,, nem tudok vele mit kezdeni (negatív értelemben)

Hol vannak a fiatal huszonéves erős jellemű fiatalok mint anno az ősFideszben?

2022. febr. 15. 10:26
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

#8: Ismerni mindenki ismerte Dobrevet, de ettől még a politikába 3 éve szállt be az EP-választáson, akkor lett politikus. Ha Orbán felesége indulna most a választáson, ő is új arc lenne a politikában.


10 éve sehol nem volt még MZP, és nem volt soha szélsőjobboldali, beszoptad tövig a fidesz propagandáját.


Jakab nekem sem különösebben szimpatikus, de ettől még ő is elég új arc. Nem fognak minden évben előjönni új politikusok, jó esetben is inkább választási ciklusonként történik ez meg.


"Hol vannak a fiatal huszonéves erős jellemű fiatalok mint anno az ősFideszben?"

Létezik egy Momentum nevű párt, fiatalokat leginkább ott keresgélj.

2022. febr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
MZP-ről biztosan nem hallottál 10 éve, de még 8 éve sem. Félrebeszélsz barátom.
2022. febr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!