Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán megbukik a választásokon...

Orbán megbukik a választásokon most hogy több ezer embert csak hülyített az SZJA visszatéritéssel?

Figyelt kérdés
2022. febr. 15. 11:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%

Eddig minden intézkedésével csak hülyítette az emberek nagy részét. Csak a NER lovagok kapnak SZJA visszatérítést. És akkor mi van?

Ugyanúgy ahogy csak Lölő és a NER lovagok szállodái kaptak a covid idején is sok tízmilliárdos állami kártérítést, a kisvállalkozók nem.

2022. febr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
34%
Biztos, hogy nem fog megbukni. Eddig én is ellenzékre szavaztam, de most inkább a Fideszre fogom. Rühellem Viktort, de ő a kisebbik rossz. Azért vannak jó támogatások a Fidesz alatt, amik még nekem is jól jöhetnek, úgyhogy nem igen akarnám, hogy hozzánem értők vegyék át a hatalmat, mert sokkal szarabb helyzetben leszünk, mint most. Ha a propagandát eltekintjük (amit teljes mértékben elítélek) azért nem olyan szar ez a kormány. A fiatalokat iszonyatosan támogatják, rengeteg mindennel és ez jó.
2022. febr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
42%
Felejtsd már el ezt az beblöffölt SZJA dolgot. Akik rendesen megigényelték, megkapták, vagy meg fogják kapni hamarosan. Ne pattogj a semmin.
2022. febr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
37%
Senkit se hülyített az SZJA visszatérítéssel amúgy. Egy darab A4-es papírt kellett volna kitölteni, de aki még ehhez is buta az ne várjon csodát.
2022. febr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%
Az én szüleimnek semmi közük a ner-hez, mégis megkapták.
2022. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Pintér László ***** válasza:
65%
Az Én Ismerőseim is megkapták.
2022. febr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
66%
Mi is megkaptuk, mert egyszerűen csak dolgoztunk, és volt mit visszakapni. xD (1 gyerekes szülők)
2022. febr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Az en ismerőseim online töltötték a nyomtatványt még tavaly meg most is ha lekérdezik azt irja a nav rendszere nekik hogy "szakreneszernek továbbítva"
2022. febr. 15. 11:47
 9/24 anonim ***** válasza:
60%
mi is megkaptuk, a kollégák is, nem értem kérdező, hogy mi a hülyeségről beszélsz már megint..
2022. febr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%
Jól van Palika, ülj le, egyes.
2022. febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!