Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay valóban a fidesz...

Márki-Zay valóban a fidesz beépített embere?

Figyelt kérdés

Tényleg nincs nap amelyikre ne jutna egy megbotránkoztató vagy kínos nyilatkozat, a beszédjei tele vannak ellentmondásokkal, mintha direkt égetné magát és az ellenzéket. Merthogy tényleg szétbombázta a baloldalt, olyan kulcsfigurákat "túrt ki", mint Jakab Péter, Karácsony vagy Dobrev Klára. Szinte borítékolható hogy veszíteni fognak, konkrét tervei nincsenek is. Szerintem a vitát is azért akarja hogy ott végleg megalázza magát és az ellenzéket, így a hülye is Orbánra fog szavazni.

Mert ameddig az előválasztás volt addig normálisan viselkedett. Néha viccesen utal is rá hogy ő valójában jobboldali,ezzel kacsint ki a főnökeinek. Aztán jó pénz fejében eltűnik újra a süllyesztőbe, miután fölénnyel nyer a fidesz.



2022. febr. 15. 19:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem igen. Kb egyetlen célja van, hogy mindenki megutálja.
2022. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
32%
Na, ma pl nem mondott semmi kompromittálót
2022. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
55%
Igen az. Ez 100%.
2022. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
41%

"mintha direkt égetné magát és az ellenzéket"


Nem mintha, hanem pontosan ezt csinálja.

2022. febr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
30%
Nem, ő csak őszinte, a jobbikról is elmondta a véleményét meg a dkról is.
2022. febr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%
Biztos vagy te ebben, hogy ez bárkit is zavar? Professzionális politikusoknak lehet ég az arcuk, de közben meg szerintem a nagy többséget ez nem érdekli.
2022. febr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
11%
Na de ez miért érné meg MZP-nek, Kérdező?
2022. febr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
2022. febr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
#6 hát ilyen emberre nem tudom ki mer szavazni, akinél már most látszik, hogy nincs ki mind a 4 kerék, Orbánék persze hogy hazudnak meg színészkednek és elkorcsosult a politikájuk, de annak idején szimpatikusak voltak az emberek számára, nem beszéltek össze-vissza, ezért is tudtak nyerni.
2022. febr. 15. 19:19
 10/26 anonim ***** válasza:
40%
Amekkora hlyeségeket dumál az már merénylet az összefogás ellen
2022. febr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!