Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyugaton hány iskolában...

Nyugaton hány iskolában folyik kiskorúaknak LMBT érzékenyítés transzvesztitákkal?

Figyelt kérdés

Volt egy vita a Pesti tv-n. Huth persze azt állítja, hogy általános az ilyesmi, de aki vele szemben érvelt sem tudott bizonyítékot hozni, hogy miért lenne csak elszigetelt eset az ilyen.


Itt mint látható külön weboldal is van erre:

[link]


Van valami konkrét adat, cikk, hogy pontosan hol és milyen mértékben folynak az ilyen típusú érzékenyítések?



2022. febr. 15. 20:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%

"pontosan hol és milyen mértékben folynak az ilyen típusú érzékenyítések?"

Mielőtt megérkezik az adat: az iskolák hány százalékában kell zajlania a dolognak ahhoz, hogy elkezdjél aggódni miatta?

2022. febr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nekem 1% is túl sok.
2022. febr. 15. 20:59
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Az összesben.
2022. febr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Akkor van bármi értelme a kérdésnek?
2022. febr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Van. Mert a balosok ezerrel állítják, hogy "ilyen nincs", jobberek ezerrel mondják, hogy de igen, ezerrel ez van.
2022. febr. 15. 21:01
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak New York City-ben:

[link]

2022. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
Amúgy csak kíváncsiságból kérdezem, már az is üldözendő libzsy lmbtq lobbinak meg érzékenyítésnek számít, ha kamaszoknak szánt felvilágosításon említésre kerül, hogy igen, léteznek melegek meg leszbikusok is?
2022. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, Angliában vagyok egyetemista.


Egyetemistaként ha belépek a "Help for SexEd" nevű diákklubba, akkor én is mehetek iskolákba előadást tartani szexualitásról.


Szerinted, ha még egy random, nem tanárszakos hallgató is mehet, akkor mi van?

2022. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

10: nem, mert ilyen mindig is volt.

De amit linkeltem az már nagyon is problémás, igen. Tipikus balos trükk egyébként ez a "baj, ha tudnak róla?" mikor nagyon nem csak ennyi történik - ez értékformálás, megzavarása a gyerek normális lelki fejlődésének.

2022. febr. 15. 21:04
 10/21 A kérdező kommentje:
12: nekem nem kell hogy szerencsém legyen veled, hidd el akár én is elkjüldhetlek még nyugodtan oda ahová való vagy.
2022. febr. 15. 21:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!