Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem pazarlás már...

Szerintetek nem pazarlás már a koronavírussal foglalkozni?

Figyelt kérdés
Össze vissza tesztelnek, egyik nap 7000 embert, a másik nap meg 20000 embert. Nagyjából minden nap a fele, aki valóban beteg is. Ha ezt még én is látom, akkor ehhez minek az egészségügy pénzét ilyen butaságokra költeni? Így persze hogy nincs pénz semmire. Hiánymunkások iszonyatos órabérekért lőnek el 10e Ft-os teszteket azért, hogy megtudják aki rosszul van az beteg.
2022. febr. 16. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

A tesztek úgy is lejárnának nincs azzal baj hogy tesztelnek.

Remélem hamarosan vége, de azért még bármi lehet.

2022. febr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha jól értem, az a kérdésed, hogy miért fontos tudni, hogy valaki légúti tünetekkel coronavírussal fertőzött-e?
2022. febr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem is felesleges már erőlködni. Eltelt 2 év, már mindneki leszarja a koronavírus mizériát, csak nyugodtan akarunk élni, nem pedig maszkban és korlátozások között élni, ezért oltottunk.
2022. febr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Mi a fszomba vagy te korlátozva!
2022. febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez nem korlátozás, hanem pénz kérdése. Butaságra megy el a pénz, a kórházak egy része meg leragadt a 70-es években és egy lepratelep.
2022. febr. 16. 16:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!