Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobboldaliak.Beleegyezznétek...

Jobboldaliak.Beleegyezznétek abba,hogy nyerjen az ellenzék? Minden intézkedésük( áremelés, munkahely meszűntetések,4-5-ös energiaárak,családtámogatás megvonása,gyerekek ideológiai megrontása,adóztatás),csak az összefogás szavazóit,érintse? Csak őket.

Figyelt kérdés
2022. febr. 17. 09:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%
Természetesen nem!!
2022. febr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
7%

Plusz, járjon nekik 45 százalékos SZJA, amiből eltartják a kisebbségeket, migránsokat, meg finanszírozzák a nem átalakító műtéteket.


Illetve, azokra a környékekre telepíteni az említett csoportokat, ahol ők laknak.

2022. febr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk elsősorban én annak örülnék ha a fideszesek nem költöznének be közpénzből vásárolt közvagyonnak számító ingatlanokba. Pl kövér laca embere vagy most matolcsy ádám és utána vitatkozhatnánk a "gyerekek ideológiai megrontásáról"...
2022. febr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Én ellenzékiként beleegyeznék. Sőt, örülnék, ha csak az ellenzékieket érintené az összefogás minden negatív és pozitív hatása. A fideszesek maradjanak csak maguk között Viktorral és fizessék együtt a felvett Kínai hitelt, Budapest-Belgrád vasútvonalat, Paks2-t, Fudant és használják is kedvükre fideszes kártyával. Kapjanak tovább CSOKot, meg babavárót és maradjon a területükön 30 millió egy felújítandó Kádár kocka, meg 35 ezer egy 6x6 méteres betonhálót.
2022. febr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
5%
3: egyik sem közpénzből vásárolt ingatlan.
2022. febr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Az árkokat temetni kell, nem mélyíteni.
2022. febr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

4: így van, a fideszesek viseljék a fideszes döntések terheit, az ellenzékiek meg az ellenzékét


Én is benne lennék simán.

2022. febr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Te belemennél abba, hogy olyan döntsön a lakásodban történtekről akivel abszolút nem értesz egyet, ha azok csak a veled együtt ott lakókra vonatkozna? Hogy lehetne megtenni, hogy rád ne legyen hatással ha szeméthalmokat csinálnak vagy nem fizetik a maguk részét a számlákból, helyette beengednek idegeneket a közös lakásodba akiket nektek kell utána eltartani?

Nincs olyan, hogy egy ország vezetésének döntése csak azokra legyen érvényes, hatásos akik megválasztották őket. Ez a közös országunk és mindenkire egyformán hatással van a vezetés. Nincs olyan, hogy ezt az ellenzéki összefogást hagynánk nyerni. Vagy nyernek, mert többen szavaznak rájuk, vagy nem nyernek.

2022. febr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
8-as.Én tisztaságban élek.Ha holnaptól jönnének új szomszédok akik szemétben szeretnek élni, azokkal nem közösködöm. Hadd ne fizessék én,azért mert trógerként élnek.
2022. febr. 17. 10:11
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
#9 Ezen elvből kiindulva, hadd ne fizessem már én az 1000 milliárdos hitelt az adómból, amit aztán kiutalt a kormány a nyugdíjasoknak és a családosoknak választásra, amikor én csak a terheit viselem.
2022. febr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!