Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy MZP már megint gyerekverésről beszélt?

Figyelt kérdés

MZP előre megírt szövegében megint a gyerekverést hozta fel pozitív példának.


[link]



Mi a véleményetek?



2022. febr. 17. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

"A kampány kezdetén Palika megkérdezte, hogy mi történik körülöttünk. Azt a hasonlatot mondtam neki, hogy valami olyan, mint amikor van egy nagy gyerek az osztályban, aki terrorizálja a többieket, elveszi az uzsonnájukat, és aki csak felszólal ellene, azt megveri. Édesapád most elhatározta, hogy feláll és megmondja a nagy gyereknek, hogy ezt nem szabad. Lehet, hogy elbukom, lehet, hogy engem is megvernek. De az is lehet, hogy a többi kisgyerek is sorban feláll, és együtt elzavarjuk a rossz gyereket"


Lehet én nem tudok szöveget értelmezni, de ebben hol van szó a gyerekverésről? (Ne fáradj, megmondom. Sehol.)

2022. febr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Ez teljesen bekattant.
2022. febr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%

Ez:

[link]

2022. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 árokpart ***** válasza:
77%
3-as Bekattant vagy nem kattant, de az sokkal rosszabb, hogy verik az embereket a kórházakba. [link]
2022. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4%
7: meddig jössz még ezzel a hülye kamusztorival, amit egy halott nevében terjeszt valaki?
2022. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 árokpart ***** válasza:
85%
8-as Nem kamu rendőrségi eljárás is indult a két nővér ellen.
2022. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4%
9: igen, a kamu megerőszakolt rendőrnő ügyében is indult, ha valaki feljelent, muszáj megindítani. De mi köze ennek MZP-hez? Álljál már le ezzel. Majd pár hónap múlva közlik, hogy kamu volt, és ennyi.
2022. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
1%
#5: A vesztesekhez való csökönyös vonzalmadat próbáld meg higgadtabban érvényesíteni (akkor talán még meg is úszhatod gutaütés nélkül április 3. éjszakáját). :)
2022. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

21:45: és mi van, ha egészen véletlenül a nagy vezéred verik el április 3-án?

Jah, tudom, kivonulsz a Fradi-ultrákkal, és szétveritek Pestet. Ebben van már gyakorlatotok.

2022. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
Én támogatom a gyerekverést, meg a kötelező sorkatonaságot is.
2022. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!