Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A válaszadók többsége támogatj...

A válaszadók többsége támogatja a gyerekverést?

Figyelt kérdés

Olvasom a hozzászólásokat és azt szűrtem le hogy a többség a verés mellett van.

Mintha normális lenne, ha a lány késöbb ér haza 10 perccel meg kell rugdosni mint egy zsákot. És az a válasz hogy "miért nem értél haza időben, ha tudod hogy megvernek". Mintha be kellene hódolnia az agresszív apjának.


2016. máj. 15. 14:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50%
Magyar mentalitás , akkor is talalni olyan hibat amiebe beletudjak magyarazni hogy jogos amit tett amikor csak egy agressziv vad emberrol van szo mert barmit tenne a lany vagy fiu talal okott arra hogy megverje..
2016. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
54%
Nem, csak unják a kamut. Töröltettem is...
2016. máj. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
62%
Mert nem 10 perccel ért haza később, valamint lehetett volna más megoldást is találni arra hogy hazaszóljon. Meg, nem is tudjuk, hogy mi volt az oka hogy így kiborultak a szülei, lehet rossz társaságba került, hazudozós. Én nem vagyok a verés mellett, viszont borzalmas amit a mostani tinik meg nem engednek maguknak
2016. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
32%
Hát a megrugdosás az túlzás, de egy pofon bele fér ha indokolt. De az is a legvégső esetben, mert ha kap egy pofont amikor késik úgymond "megszokja" és ebből jön a nagyobb verés. Ha az elején el van rontva a nevelés már nagyon nehéz helyre hozni.
2016. máj. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
45%
en sem vagyok veres partjan, de legtobbszor a tinikre tenyleg raferne valami hatasos modszer, persze nem a foldre rugdosas , de egy atyai pofont is kepesek tuldramatizalni.
2016. máj. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nemtudom én biztoa visszaütöttem volna.
2016. máj. 15. 15:11
 7/26 anonim ***** válasza:
52%
Semmi másra nem jó a pofon, mint arra, hogy a szülő élvezhesse hatalmát. Rohadtul nem a pofonoktól fogad szót valaki.
2016. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem értem mi a baj azzal hogy tovább marad kint, 16-17 évesen már tud vigyázni magára.

Akit ennyire szigorúan fognak nemfog tapasztlni és késöbb pofára esik ha nagyobb gondja lesz.

2016. máj. 15. 15:33
 9/26 anonim ***** válasza:
8%
Nálam verésről szó sincs. Bár a szülő neveli fel a gyereket de nem engedheti meg magának hogy megverje a gyerekét. Abban bizony biztos vagyok hogy kisebb korban egy egt egeszseges fenekre csapas vagy kézre csapás nem árt de csak ha a gyerek már nem ért semmiből és már semmi sem használ és akkor sem tulságosan. Tinèdzser korban pedig ha nem muszály akkor inkább kerüljük hogy üssük a gyereket bármit is tesz mert ugye igy is lázadó korban van. Meg eshet nagyon ritkán egy észhez tèritő pofon de inkább ne. Mindenki volt lázadó meg kell érteni őket.
2016. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
25%

Mi az alap kérdés amiről beszélünk? Belinkelné valaki?

Amúgy verni felesleges egy 16-17 éves lányt mert ettől okosabb nem lesz de igenis ha késik (jó a 10 percért azért irreális büntetni) akkor kell valamilyen büntetés.

Viszont nem olvastam az alap történetet így nehéz.

2016. máj. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!