Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kulturális neomarxizmus...

A kulturális neomarxizmus képes hosszútávon lebontani a nemzet legkisebb egységét : a családot?

Figyelt kérdés

2022. febr. 18. 14:47
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
nem
18 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Az szóljon hozzá a kérdéshez, aki érti azt
2022. febr. 18. 14:53
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Nem, mert szembe megy a természeti törvényekkel. Ideig-óráig lehet átverni az embereket vele, mint a kommunizmussal. Vagy az abortusszal, ami még mindig tartja magát, noha a tudomány sokat fejlődött.
2022. febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. Ahhoz, hogy ezt meg lehessen ítélni, tényleg hosszútávon kéne szemlélni, de még nem áll rendelkezésre ennyi idő, hogy bizonyító erejű legyen.
2022. febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 Mi bajod az abortusszal?


A kérdező meg miért tekint a családra, mint a nemzet építőkövére? Ez is bullshit...

2022. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%
4, már régóta tudjuk, hogy milyen egy magzat, fejlődött a tudomány, de még mindig 60 évvel ezelőtti felfogás van, hogy a magzatgyilkosság nem emberölés. A propaganda erős. Miközben ma már elég annyit tenni, hogy meghallgatja az anya a gyerek szívhangját, és a fele eláll a gyilkosságtól.
2022. febr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 Most érzéketlen gci leszek lehet, de attól az még egy öntudattal nem igazán rendelkező élőlény. Az meg inkább taszító, hogy az anyát érzelmileg befolyásolják, mikor ennél ez egy komplexebb döntés. Hol marad a logika?

Sok esetben jobb az abortusz, mint megtartani a gyereket.

Bár ez egy olyan téma, ahol nehéz objektívnek lenni, pontosan ezért kell a szülő és orvos belátására bízni törvényi szabályozás helyett.

2022. febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó nézd meg Hadas Krisztina vallomását a babája elvesztéséről, ő a második férjével várták az első gyermeküket,mire kiderült, hogy a baba méhen belül megfertőzödött, és hogy ha meg is születik, kevés ideig fog élni és sok szenvedése lesz, mert az egész teste ödémás lenne, és súlyosan beteg és 100 vizsgálatra mentek el, ahol mindenütt ugyanazt mondták, és végül egy idős orvos mondta neki,hogy Kriszta ha maga az én lányom lenne, akkor én nem szülném meg a maga helyében és akkor elvégeztem 5 hónaposan a terhesség megszakítást és 4 hónapra rá teherbe esett és 9 hónap múlva egy makkegészséges Zsiga nevű fiát hozta a világra: https://www.youtube.com/watch?v=gsnUdcQdCKE
2022. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt olvastam, és nem a Kiskegyedben, hogy ez is evolúciós kérdés. Nem csak az egyedek alakulnak át, fejlódnek az evolúció során, hanem szaporodási szokásaik is. Plusz társadalmi okok is szerepet játszanak, pl. nők keresőképessé válásával megszűnt a kiszolgáltatottságuk, képesek önálló életvitelre stb.

A család alapvető funkciója a fajfenntartás volt, de már egyre kevésbé van szükség ehhez a családra. Így a családot nem egy ideológia, hanem annál sokkal mélyebb folyamatok "bontják le".

2022. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!