Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szimpatizánsok, kíváncs...

Fidesz szimpatizánsok, kíváncsi vagyok a véleményetekre! Mit mondotok az alább leírtakra?

Figyelt kérdés
Van egy trafikod amit elvesz a kormány? A végrehajtó kilakoltat pedig meg lehetne oldani másképp is a tartozás behajtását?A családban fogyatékos van akit te tudsz 24 órában ellátni de nem emelnek a juttatáson egy forintot sem?Rokkant vagy évek óta,van minősítésed, de felülvizsgálnak és úgy döntenek,nem jár neked az összeg,menj dolgozni?Dolgozol a munka törvénykönyv szerint jogod van sztrájkolni,de átírja a kormány úgy, hogy szinte mégsincs jogod sztrájkolni? Ígérik a béremelést, de csak nem történik meg? Azt mondják, kaptál béremelést de valójában nem kaptál,mert a túlórákkal trükköznek? Benzikutat vagy kisközértet üzemeltetsz és egyik nap olyan törvény rendelet születik,hogy árstop van és tönkre megy a vállalkozásod?Ellenben azt látod,hogy a kormány közeli elit úgy szórja a pénzt,úgy élnek mint "Marci hevesen"!

2022. febr. 18. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.
2022. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
mér? csak az igazat írta le
2022. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
A többi hülye kérdéseddel fordulj gyurcsanyhoz!
2022. febr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Mármint rólad mi a véleményünk?
2022. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondok ezekre, azt mondom hogy aki úgy gondolja hogy az Összefogás vagy más jobban fogja csinálni az szavazzon arra.😉
2022. febr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván ez a kormány is rengeteg hibát csinál, de attól tartok a Zay kormány rosszabb lesz, de ha még is én tévednék legközelebb rájuk szavazok.
2022. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Hogy az általad leírtak célközönsége nem túl nagy. De ha véletlen látok egy közfeladatot ellátó, traffikozó, közben még benzinkutat is üzemeltető, rokkant, alulfizetett hajléktalant, szólok hogy olvassa el a kérdésed és véleményezze!
2022. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Tessék:


1. Nincs trafikom, és utálom a bagófüstöt.

2. Idejében fizetem a számláimat, nem foglalkozom végrehajtókkal.

3. Nem vagyunk fogyatékosok.

4. Eszem ágában sincs sztrájkolni.

5. Kaptam béremelést.

6. Úgy élek, mint Marci Hevesen.


Na, most boldog vagy?

2022. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!