Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet annak hátránya, ha...

Lehet annak hátránya, ha túlzottan nagy MZP rajongó vagyok?

Figyelt kérdés

A szüleimmel gyakran van vita ebből, mert ők javarészt fideszesek. Szerintük túlzásba viszem nagyon, MZP poszterek a szobám falán, a különböző MZP szuvenír tárgyakat is gyűjtöm, illetve a jellegzetes MZP féle kék szalaggal járok iskolába már 5 hónapja.


MZP-t tartom az egyetlen olyan politikusnak, aki legyőzheti Orbánt és véget vethet a rezsimnek. Rengeteg barátomat sikerült már úgymond áttérítenem Márki-Zay oldalára, szóval elég aktívan dolgozom is MZP mellett közösségi oldalakon, stb.


Sokak szerint kicsit túlzásba viszem ezt a rajongást, de nálam MZP jelenleg bármelyik filmsztárt túlszárnyalja. Ti hogy vagytok ezzel?



2022. febr. 20. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erős túlzás, akkor is, ha lány vagy.


Egy politikus képet a falra tenni, hm.

2022. febr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Minden szoba falán ott a helye MZP nemzetvezető testvér képének.
2022. febr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Trollkérdés,erős kételyeim vannak hogy egy ember ennyire gyengélkedjen szellemileg,még akkor is ha csak egy libbant.
2022. febr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem természetes viselkedés.

Ez független attól hogy melyik párttal, politikussal szimpatizálsz.


Egyébként te magad írod, hogy sokak szerint túlzásba viszed a rajongást... mondják ezt olyanok, akik ismernek.

Nekik nem hiszel, vagy miért kéred ismeretlenek véleményét erről?


"Rengeteg barátomat sikerült már úgymond áttérítenem Márki-Zay oldalára"

Egy hasonló történetre van rálátásom, egy ismerősöm ott is politikai térítőnek képzelte magát, és ő is úgy értékelte, hogy mennyi barátját sikerült meggyőznie.

Valóban volt olyan is, csakhogy mellékesen jó sokat el is veszített, nem csak olyanokat, akiknek nem volt szimpatikus az a párt, de sok olyat is, akiknek nem a politika töltötte ki a mindennapjaikat, és ráuntak a sok politikai tartalmú megosztásaira, kommentjeire, és letiltották, kitörölték az ismerősök listájáról.

Jobb esetben csak az üzenőfalról tiltották le, amit az illető nem is érzékelt, de az ismerősei száma is furcsán fogyatkozott.

2022. febr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
#4 először azt hittem hogy van jelentôsége annak amit írsz, aztán kiderült hogy csak a fosbookról van szó. :D
2022. febr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5#

Mindössze annyi volt a jelentősége, hogy ott elég jól mérhető volt a változás az illetőnél.

No meg persze megvolt a duma is, "elegem van belőle", "letiltottam", "kitöröltem".

Ez nem mostani történet, akkor még elég jelentős társasági élet zajlott, sok embertől jöttek információk.

2022. febr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Lehet. Az, hogy ő és te is pofára fog esni április 3-án.
2022. febr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Igen, elég baj, ha ennyire elfogult vagy egy olyan politikussal szemben, aki mindenféle hülyeségeket beszél.
2022. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a dokit a zártosztályon
2022. febr. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!