Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért arról szól a politika...

Miért arról szól a politika és a kampány is, hogy a két tömb egymást járatja le? Csak szerintem primitív és ellenszenves mind a két tömb és kommentelők kommunikációja?

Figyelt kérdés

"Lipsik, zorban, trágya, gomba, birka, krupmlibogár, miniferi."


Engem pl. ez egyre inkább megerősít abban, hogy vagy nem szavazok egyáltalán vagy a viccpártra.



2022. febr. 20. 12:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
A MiniFeri aranyos, és megragadja a lényeget. Szerintem poénos a sok gyalázkodás helyett. Az meg nagyon nem mindegy, hogy trágyával meg gombával egy miniszterelnök-jelölt jön, vagy egy anonim kommentelő.
2022. febr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Ami primitív és ellenszenves, az az, hogy a média nem független a kormánypártoktól és csak azok utasításai szerint jár el és kampányol, holott távolságtartónak kellene lennie és a köz tv meg Kossuth rádióban semmiféle kampányszöveg nem hangozna el.
2022. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
A viccpárt (MKKP) tette le az asztalra az utóbbi évek legszínvonalasabb, legkidolgozottabb tervezetét egy igazságosabb rendszer kialakítására és a korrupció megszűntetésére. Nyugodtan szavazz a viccpártra, mert még ők is jobbak lennének, mint minden, ami eddig volt.
2022. febr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3: linkeld ide, ha megemlíted, hátha többen látják úgy
2022. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Tegyél így, utána viszont hallgasson aki viccpártokra szavaz ha valami nem tetszik neki.
2022. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

"Nyugodtan szavazz a viccpártra, mert még ők is jobbak lennének, mint minden, ami eddig volt."


Ha miattuk elvész a szavazat, és a fidesz megint kétharmadot kapna,az nem tenne jót az órszágnak.


Az ellenzék nem valami fényes, nyerni nem nagyon fognak, így csak azért kell rájuk szavazni, hogy legalább fidesz kétharmad le legyen megint.

2022. febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

Órszágnak? :D

Na a tipikus balos szavazó

2022. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetértek a kérdezővel. Max Weber kezdte ezt el itthon is. Sajnos ez azért van, mert pozitívumokat egyik fél sem tud felmutatni, ezért nem marad más, mint a másikat lejáratni. A buta embereknél működik a dolog, az értelmesebbjénél meg azt érik el, hogy magukat is gusztustalanná teszik, ergó elmegy a kedve az egész politikától. De mivel a manipulálható buta emberből van több, a dolog működik.
2022. febr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
7: elütés, mielőtt elélveznél ettől
2022. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

9# jókor szólsz, már elélveztem


Elütés :D minimum három billentyű távolságra van a rövid és hosszú o, még hazudsz is, szánalom :D

2022. febr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!