Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ-k miért mindig az...

Az LMBTQ-k miért mindig az érzékenységre apellálnak?

Figyelt kérdés

Mert ő sértve érzi magát, ha nem támogatod mondjuk a melegházasságot vagy nem fogadod el a magát nőnek gondoló férfit nőként. A sértettség mellé persze egyből a legalja személyeskedés is társul.

Így hogy szeretnének maguknak elfogadást, és miért ilyen nemtelen eszközökhöz folyamodnak érdemi vita helyett?



2022. febr. 20. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Kihisztizted magad? Akkor lapozzunk.
2022. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem veszed észre, hogy a fideszen kívül senki nem foglalkozik az LMBTQFAKJSHD-val?
2022. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Mindennapi fideszes meleg propagandánkat add meg nekünk meg, de szabadíts meg a nemátalakító óvodásoktól. Awoman!
2022. febr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
*ma, baszki
2022. febr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Ennyi erővel csináljunk mindent vissza...


Tudod pl bátyám 1982-ben született, az ő idejében már nem volt szokás pl átszoktatni a balkezeseket jobb kézre, mert tudták, hogy sokkal többet ártanak vele, mint használnának, ennek ellenére találkoztam egy 2 évvel idősebb áldozattal, akit átszoktattak és tanulás zavarai lettek.


Egyébként mit zavar kérdező, ha a szomszédodban lévő Pista és Józsi, esetleg a Jolán és Maris házasságot köt 10-20 évnyi együtt élés után? Kevésbé lesz finomabb a levesed? Kevésbé fog működni a szerszámod az aszonnyal való együtt lét során? A fű nem úgy fog nőni?


Érdekes mód nekem meleg férfiként sose volt kérdés, másokat úgy elfogadni, ahogy vannak. Anyámat is elfogadtam, pedig mozgásszervi problémái vannak, csípőficam miatt, és gyermekbénulás miatt, de ő mivel elfogadta magát, így én is elfogadtam őt, és látom, hogy jó karriert épített fel tanítónőként.


Ott volt az anyám bátyja aki szintén nehezen mozgott, és emellett lába miatt folyamatos orvosi kezelésre szorult, amit anyum csinált meg egy jó ideig, plusz értelmileg sérült volt, de ennek ellenére, hogy nem lett családja, mi lettünk a családja, és szerettük őt, tudod a szeretet mindent megold.


Valószínű azért vagyok nyitottabb és érzékenyebb, mert apám lengyel volt és a magyar anyám is rendelkezik orosz gyökerekkel, ez egyfajta kiváncsiságot és érdeklődést szül az emberben, a másik ember iránt.

2022. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
A demográfiai növekedés nagymennyiségü óvodás napi szintü átoperálási igénnyel fog folyamatosan megjelenni, és nem fogja bírni ezt a nagy terhelést az amúgy is teljesen kivéreztetett egészségügy. A 82+ -os háziorvosok pedig nincsenek ekkora rohamra felkészülve... na jó így ?
2022. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
6. Ez mondjuk a fidesznek jó lenne: azért ilyen hosszú a várólista, mert a nemátalakító műtétek leterhelik a rendszert. A tanárok is azért sztrájkolnak, mert az alacsony fizuból nem telik a nemátalakításra.
2022. febr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

Egyébként bár vannak olyanok az LMBTQI közösségen belül, akik a transzneműekre ferde szemmel néznek, én nem nézek rájuk sehogyse, egyszerűen elfogadom őket, nem kérdőjelezem meg az érzéseiket, döntéseiket, ok, viszont bennem akár még 25-26-27 évesen is volt olyan szituáció életemben, mikor vadidegen emberek, pl szólj be a papnak eseményen, pl egy szektás keresztény nő, vagy random utca embere, akikkel csak szóba elegyedtem kedvességből.


Egyszer egy pap megkérdőjelezte, hogy én meleg vagyok, meg hogy biztosan azért vagyok meleg, mert nem kaptam erről semmilyen szexuális felvilágosítást és elkezdte ovizsarus módon ecsetelni nekem a férfi és női nemiszerv kompatibilitását, meg előtte böködni kezdett ujjaivval a vállamat, hogy ez nem én vagyok.



Másik két esetben pl random módon, egyik egy templomban járó bácsi volt, kérdezte, hogy mit tanulok, hát mondom szociológiát, hát olyan csúnyán nézett rám, meg hogy tanuljak mérnöknek.


Másik esetben humánökológiát tanultam, ott meg heggesztő szakmát javasolta nekem, hogy azzal pénzt keresnék... de hát ha ez a szakma nem töltene el örömmel?

2022. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!