Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehetne meggyőzni a...

Hogy lehetne meggyőzni a Fidesz szektás híveit?

Figyelt kérdés
Leírom, hogy könnyen lehet megcáfolni a Fidesz MZP-ről szóló hazugságait, és mégsem változik a fejükben semmi...

2022. febr. 20. 14:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
Majd ha eltakarodik a Jobbik, az MSZP és a DK, akkor szavazok az ellenzékre. Addig szó sem lehet róla. Márki-Zay fasisztázós jelenete után meg tényleg vicckategória.
2022. febr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%

"Majd ha eltakarodik a Jobbik, az MSZP és a DK, akkor szavazok az ellenzékre. Addig szó sem lehet róla."


Ezt te sem hiszed el komolyan. Akkor is ugyan úgy orbán viktor viktóriusz generalisszimusz admirálisgenerális őszentsége elött fogsz hajbókolni.

2022. febr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 B.112-es ügynök ***** válasza:
75%
A bigottakon nem lehet segíteni.
2022. febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Szektás híveket sehogy. Azokat hagyni kell. A bizonytalanokat, fideszből kiábrándultakat lehet meggyőzni.
2022. febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%
Ti, ellenzékiek se vagytok sokkal jobbak. Mikor Karácsony el akarja adni a Városházát, először tagadjátok, majd mikor nem lehet tovább tagadni, előjöttök azzal, hogy semmi baj azzal, ha egy város eladja a városházát.
2022. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%

#2

Azért támogatom a Fideszt, mert ezek a tetvek vannak a másik oldalon. Tudom, hogy ezt a magadfajtának magas, és képtelen vagy felfogni, de olvasd el többször, és akkor hátha felfogod a szűk elméddel. Sok sikert!

2022. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%

#6

Ha tegyük fel, eltűnne a DK, a Jobbik meg az MSZP megszűnne, akkor csak a Fidesz maradna, nem lenne ellenzék. Szóval te arra vágysz, hogy csak a Fideszre lehessen szavazni.

2022. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet. Az M1 és az Origo végleg átmosta az agyunkat, amíg élnek saját gondolatuk már nem lesz.
2022. febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem azt mondtam, hogy a százalékaik nélkül, hanem nélkülük. Mondtam én, hogy olvasd el többször, nem hittél nekem.
2022. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 mindentudó99 ***** válasza:
30%
A fasistázós dumáját ami nem félréérthető vagy a néger vicceit hogy magyarázod meg?
2022. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!