Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok Összefogás párti miért...

Sok Összefogás párti miért hívja szektás, agymosott stb. -nek a Fidesz szavazókat? Nem lehet normálisan politizálni pocskondiázás nélkül, simán a programok versenyeznének a másik ócsárlása nélkül?

Figyelt kérdés

2022. jan. 28. 13:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
29%
Erre mondják hogy eszetlen népnek eszetlen politikusai vannak.
2022. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Pontosan azért, amiért a fideszesek hívják az ellenzékieket ballib sorosista gyurcsányista migráncspárti LMBTQ hazaárulónak.
2022. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
23%
Nincs semmi érvük az ellenzék mellett, és alacsony a vitakultúrájuk. Primitívitásukat jól mutatja pl az Orbán egy g*eci jelmondatuk.
2022. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

"sorosista gyurcsányista migráncspárti LMBTQ hazaárulónak."

ezt is inkább az ellenzéki szavazók egy részétől hallom.

2022. jan. 28. 13:42
 5/24 anonim ***** válasza:
30%

Az összefogás programjában elég kevés olyan elem van amit személy szerint támogatni tudnák. Amit ők programnak neveznek az annyi közhelyet tartalmaz, hogy én is össze tudtam volna googlizni az elmúlt 30 év politikai beszédeiből.

A konkrétumokról mélyen hallgatnak és ez nekem nem tetszik.

Marad a 27% Áfa ? Nő majd az SZJA mértéke ? Maradnak a családtámogatások ? Milyen lesz a rezsipolitika ?

És hasonló kérdések amit még a választás előtt jó lenne tudni hogy felelős döntést hozzon a választó.

2022. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

Volt pár Fideszes, akik kritizálták a FIDESZ-nek szinte már ezoterikus vezért követő vakhitét...ami Orbán Viktor személyére épít... ezért... őket aztán ki is zárták a pártból....


Tudod szerintem is a politikának racionális tényeket kellene alapulni, párbeszéden, kulturált vitán, programokon való vitatkozáson, és nem tele plakátolni az országot 4-5 évente és mondjuk le kellene állni balról-jobbról egyaránt, hogy megbélyegezzük a másikat, bár szerintem FIDESZ ezerszer túl tolta ezt.... most már nem csak muszlim migránsoktól retteg Orbán, hanem úgy a külföldiektől... annak ellenére, hogy csomó vendégmunkás dolgozik itthon.... én meg mit tehetek arról, hogy lengyel-magyar kettős állampolgár vagyok, hogy az anyám pont egy lengyel férfihoz ment hozzá és hogy anyám egyik nagyija meg orosz volt... tőlem kellene félteni, hogy majd én esetleg meleg férfiként gyereket vállalva majd lengyel nemzetiségi népviselettel üldözni kezdem a magyar kultúrát?

2022. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
13%
Mert ennyit érsz. Szar iskolába jártál, és szaralak maradtál.
2022. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező! Ez oda-vissza megy. A fideszesek kezdtek el hazaárulózni. Amúgy meg ott van egy csomó videó, ahol a fideszes öregasszonyok durván sötétek. Ezért van ez.
2022. jan. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
fideszes öregasszonyok
2022. jan. 28. 13:56
 10/24 Dzsonszi ***** válasza:
25%

#8 Szerinted hogy kéne hívni azt aki román helyhatósági választásokon csak azért, mert a Fidesz a magyar jelöltet támogatja képes kampányolni a román politikusok mellett a magyar származású ellen? Vagy mikor kimennek szlovákiában élő magyarokhoz és mondják hogy legyetek büszke szlovákok?

Akkor Brüsszelbe kimennek nyávogni, hogy itt mekkora diktatúra van és vonjanak meg tőlünk mindent amit csak lehet? Ők meg persze beveszik a propaganda dumájukat, hogy itt mindenki hogy el van nyomva. Ja és ezt mind letagadták, pedig amúgy is full egyértelmű volt, de mikor Donát Annáról kiderül a videó, ahol bevallja a nyilvánvalót akkor semmi probléma.

Ráadásul még egyszer nem hallottam volna hogy az Ukrajnában ténylegesen elnyomott magyarokkal akkora szolidalitást vállalnának, mint az LMBTQ emberekkel.

2022. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!