Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted mi volt a legaljasab...

Szerinted mi volt a legaljasabb húzás a Fidesz-től?

Figyelt kérdés
2022. febr. 21. 22:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

9: nem a Fidesz hibája az ingatlanárak megtöbbszöröződése, ami egyébként nem többszöröződött meg kivéve, ha a te fizetésed ma is ugyanannyi, mint 10 évvel ezelőtt. Ugyanannyi? Jé, hát az is megtöbbszöröződött, nem ám csak az ingatlanárak... csak ezt valamiért mindig elfelejtitek ti balosok hozzátenni. A forint is kétszer ilyen erős volt 10 éve, nem 355 egy euró.

Az, hogy te 2012-ig 7 ingatlant tudtál venni akkor is csak téged jellemzett, egy átlagember se akkor, se most nem tud 7 ingatlant venni lol...

Meg kéne hallgatni mondjuk Mlinárik Márton elemzését erről az állandó magyar picsogásról, aki szintán elmondja, hogy nagyságrendekkel jobban élünk mint 10 éve, és Németországban, Ausztriában, Romániában stb. kb. bárhol Európában nehezebb arányaiban lakáshoz jutni mint itthon.

Nem a családosokat kell csöpülni, hanem feladni a szingli életmódot és felelősséget vállalni, családot alapítani. Ilyen nagyon egyszerű ez.

2022. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 11#. Ha rendesen elolvasod mit írtam, rá kell jönnöd, hogy családos ember vagyok... Tudom, hogy jobban élünk, ezt már 2011-ben is mondta a Gazdád, "jobban élünk, mint 4 éve".. És természetesen ezt a Fidesz-nek köszönhetjük, elég nézni az M1-et vagy hallgatni a Kossuth rádiót... Minden jól működik, ki nem sz@rja le, hogy most 50.000 milliárd ft az államadósság, amit a lányaim ükunokája is fizetni fog. Ja arról meg a balliberális pártok tehetnek, élén Gyurcsány, hogy rádöbbentek arra, hogy az UNIÓ-s támogatásokat meg kellene vonni Magyarországtól. Ugye? Minden rendbe van itt, dolcse vitá, most tettünk zsebre 1 millió szja-t, csak azért, hogy megvegyék a családokat. De ne aggódj, ismét nyerni fognak, szerintem valahol 52-55%-al.
2022. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utlolsó! Te egy látnok vagy! Vajon most merre fogunk tartani,de sok jót nem is várok....
2022. ápr. 4. 13:53
 14/14 attilav ***** válasza:
A Digi felvásárlása. Bár a DIGI hülyesége pont Orbánék kezére játszott, felvásárolta a veszteséges és részben korszerűtlen infrastruktúrával(ADSL) rendelkező Invitel-t, ettől megingott a DIGI anyagi helyzete, aztán ennek ellenére az ellenséges kormányzati környezetben erőltették a DIGIMOBIL kiépítését, ezek mind hozzájárultak hogy a 4IG jó áron felvásárolhatta őket. A Vodafone is hasonlóan járt a UPC felvásárlásával, nagyon ráfáztak.
2023. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!