Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted mi volt a legaljasab...

Szerinted mi volt a legaljasabb húzás a Fidesz-től?

Figyelt kérdés
2022. febr. 21. 22:41
A kérdező szavazást indított:
Hogy a médiát felvásárolta és napi szinten hallhatjuk/láthatjuk mennyire "erősödünk"
Hogy a médiát felvásárolta, ahol napi szinten hallhatjuk/láthatjuk, hogy blamál mindenkit, aki nem Fideszes
Magyar Nemzeti Dohánybolt
A rengeteg felvett hitel, ami talán 150 év múlva törlesztve lesz, vagy csak a fele
Az emberek összeugrasztása
Gyurcsányról és az ellenzékről kreált napi szintű hazugságok
Nyugdíjasok átverés a "80-as" plusszal és az 5% emeléssel
A rengeteg eltulajdonsítás
Az összes
Nem, a Fidesz az a párt, aki jót akar mindenkinek
32 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Gyurcsány nem elszámoltatása, majd 12 évig gyurcsányt felhasználva uszítani az embereket egymás ellen.
2022. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Énnnnn ***** válasza:
100%
nehéz választani, így az összes
2022. febr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

A hitelek felvétele, ellenzékiek elleni kampány manapság már teljesen normálisnak számít, nem mondható aljas húzásnak. Igazából mindenhol ez megy a világban, szinte természetes módon.


Aljas húzás inkább az lehet, hogy visszaéltek bizonyos szempontból a 2/3-dal, saját pozícióikat erősítettek az alaptörvénnyel, új választási rendszerrel, körzethatárokkal.

Legújabb az egyetemek kiszervezése alapítványokba, hogy a következő kormányoknak ne legyen közvetlen ráhatása.

2022. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem az, hogy a fideszt nem érdekli a magyarok élete és halála.

Le volt zsírozva, hogy a bp i eü kap nem tudom hány milliárdot, ami arra lett volna költve tavasztól, hogy minden rákgyanús ember 1-2 napon belül ct be tudjon kerülni és 3 napon belül konkrét diagnózist és ha szükséges kezelési tervet kapjon.

És csak azért, mert a főváros ellenzéki vezetésű ezért a fidesz azt mondta január elején, hogy nem hajlandó odaadni ezt a pénzt a bp i eünek.

2022. febr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Felelőtlen pénzszórások, brutális mértékű hitelek felvétele felesleges hülyeségekre, oligarchák kitenyésztése, a tisztességes verseny totális megakadályozása, piaci folyamatokba való túlzott állami beavatkozás, korrupció. Az egész NER erről szól és a szomorú az, hogy az úgynevezett ellenzék ebben kollaborál, lényegében a 'hazafias népfront' szerepét játssza, nem leváltani akarják a rendszert, hanem a helyére pályáznak.

Egy új jobbközép konzervatív-liberális pártra lenne szükség, amely elsöpri a kormányt a hitvány ellenzékével együtt. MZP meg néhányan lehetnének ennek az iránynak a képviselői,de amíg a levitézlett baloldal szörnyecskéi veszik körül őket, addig max kormányt válthatnak, de rendszert egész biztosan nem.

2022. febr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
A 6000 milliárd, aminek búcsút inthetünk, amennyiben nem lesz kormányváltás.
2022. febr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyet nehéz lenne kiemelni.
2022. febr. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
megis oket fogjatok megvalasztani ujra, birka szavazok...
2022. febr. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Egy csomó dolgot lehagytál, amiről persze nem is tudunk tudunk, ha pedig tudnád még ma este sem végeznél a felsorolással. Pl.: ugyan nem számít aljas húzásnak az ingatlanárak megtöbbszöröződése, mégis valahol jól ki lett b@szva az emberekkel. Igen, aki 2012 év végéig nem vett lakást, csak kuporgatta a pénzét, az megszívta. Magam abban az évig bezárólag 7 ingatlant vettem, melyből 1 telek, a többi 35-56 nm-es lakás. A legkisebbet 5,5 millióért vettem, melyet decemberben adtam el az irányár felett, 22 millióért. Hu, de jól jártam, éljen a Fiddesz! Engem a többi nem is érdekel, le van sz@arva az ország... Csak egyetlen dologról feledkeztem meg ezzel a kijelentéssel, hogy mi lesz a hazánkkal. Mi lesz az általad is említett lassan 50 eMft-os államadósággal? Gyurcsányt lemondásra kényszerítették, rákenték, hogy ő verette szét az embereket, és Pestet, miközben ez szintén az imádott pártunk húzása volt. Megépítik a csodás stadionokat, aminek semmi értelme nem volt, de legalább néhány tűz közeli emberke jól járt, hisz bődületes pénzbe került. Az egyetemeket bekebelezték, most majd a benzinkutak következnek? És mi még az aljas húzás? Többek között, hogy hitelt vesznek fel, hogy visszaadják nekem az szja-t, meg a nyugdíjasok egyszeri juttatása, amit azonnal el is lehet költeni egyszeri vásárlással. Jön nekem anyósom azzal, hogy 180 ezerre emelkedett a nyugdíja, igaz, hogy 4 évvel ezelőtt volt 160, de a 20 ezres emelés az jelentős.... Bármilyen jót tesz egy ellenzéki polgármester nem érdekli őket, mert ellenzéki és nem Fideszes, de ők tehetnek bármit nem is tudnak, nem is hallották róla, és nem is hiszik el! Baromi nem érdekli őket sem, hogy a nejem, aki a szíve alatt hord valakit, milyen országban fog nevelkedni, milyen hazugságban él az egész haza, a lényeg, hogy ez a kormány ad....! Jön nekem azzal: hogy csok, babaváró, és azzal, hogy 1 milliót kaptunk szja-ba vissza, hogy az Ő idejükben ilyen nem volt, és most már tudnunk kellene kire kell szavazni. Ilyen egy falusi agymosott nyugdíjas, aki Gyurcsány intézkedései alatt nyomorban éltek.... Ja, nem is csak kurvva sok volt a 300 Ft-os vizitdíj és mert komcsi. OK, belerokkant az ország a megszorításokba, én elhiszem, hogy kvázi senkinek nem volt jó, de arról mindenki megfeledkezik, hogy a hitelt sajnos fel kellett akkor venni, a másik pedig ő volt az egyetlen ember, aki felismerte a szitut és foglalkozott a problémával (lásd öszödi beszéd). Most mi a helyzet? Temérdek mennyiségű pénzt kaptunk az UNIO-tól, melyet elherdálunk. Mi még az aljas húzás? Hogy a Ráhelke elmegy Marbellára és az ellenzékre fogják, hogy "köszönik szépen, hogy a fiatal párt elűzték az országból". És vajon mennyi pénzt kapnak a Fidesz tv műsorbemondójai, akik igazi komoly arccal a nap 24 órájában elmondanak valamit, ami hazugság, ráadásul nem is úgy történt.

Sorolhatnám ez estig, akkor sem lehetne befejezni.

2022. febr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A Fidesznek elég sok aljas húzása volt, nehéz dönteni.
2022. febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!