Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed az M1-ről?

Mi a véleményed az M1-ről?

Figyelt kérdés
Vannak ezek a bizonyos elemzők, akik nemhogy ugyanazt a panelt mondják, de esküszöm, hogy még a testbeszédük is ugyanolyan, mintha betanított robotok lennének. Ezeket az embereket kitanítják valahol, van erre valami külön intézet? Számomra döbbenetes, hogy mennyire idiótának nézik az embereket. és egyben nagyon elkeserítő.
2022. febr. 22. 02:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Vicces, hogy függetlennek mondják magukat
2022. febr. 22. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Régen elég kátyús volt, ami miatt sok volt a baleset, most csak szimplán nagy a forgalom. Én nem szeretem.
2022. febr. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Nézhetetlen szar.
2022. febr. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Hiteltelenné lett teljesen. Állítólag a korábbi értékes filmarhívumokat is semmisítik folyamatosan. Borzasztó amit csinálnak.
2022. febr. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Mocskos hazaáruló TV, a kormányváltás után szerintem mindenki csomagolhat és be fogják adni a lejárató kampányt.


Hülye aki még hisz a Fidesznek.... aki lop, csal, hazudik

2022. febr. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Én azokat is büntetném, akik ott dolgoznak. Tudják nagyon jól, hogy intravénásan lökik a hazugságokat és a megtévesztő fake híreket.
2022. febr. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Igen, ez már az a szint, ami tudatos. Aki ilyen helyre megy az nem egy "index", amit átalakitottak, tudatos propaganda gyártásban vesznek részt.
2022. febr. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Hazugsággyár. azon felül általánosságban is minősíthetetlen színvonal.
2022. febr. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Minden értelmes onnan tájékozódik, aki valós híreket szeretne tudni Magyarországról. Ilyenek a nyugdíjasok akik azt hiszik csiszolt elmével rendelkeznek..
2022. febr. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Én imádom az MTV-ét, komolyan. Kellemesen érzem magam, ha nézem. Nincsenek kiakasztó negatív hírek, tragédiák mint máshol. Jók a bemondók, jó a hangulat, az aláfestő zene. Amióta azt nézem fideszes lettem
2022. febr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!