Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz legnagyobb hazugsága...

A Fidesz legnagyobb hazugsága hogy ha munka van akkor minden van?

Figyelt kérdés

Ez az állítás akkor lenne igaz hogy bárki aki dolgozik bármit annak nem kell nélkülözni, szegénységben élnie.

Úgy hogy ez az állítás hatalmas hazugság. Az ország tele van éhbéres munkahelyekkel. Az embernek harcolnia kell ha megakar élni a fizetéséből. Ha meg nem annyira okos hogy mit tudom én miket kitanuljon, mert az a szakma amit eredetileg tanult szrt se ér, akkor mehet a francba.

Nem az lenne a normális ha valaki munkát vállal egy munkahelyen akkor annyi bért kap hogy éppen megtudjon élni????



2022. febr. 22. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

"Nem az lenne a normális ha valaki munkát vállal egy munkahelyen akkor annyi bért kap hogy éppen megtudjon élni????"

Szerintem kedves kérdező te súlyos forgalmi dugóba keveredtél... szerintem többet kellene kapjon, mint ami az "éppen megéléshez" kell.

De az is relatív,hogy kinek mennyi az éppen megéléshez szükséges lóvé!!

Ráadásul javaslom néked, hogy 2010-től kezdve nézd meg a bérek alakulását Magyarországon....

2022. febr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Nekem valóban van munkám, és megvan, mindenem, ami kell.
2022. febr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 tobas ***** válasza:
68%
Ez nehéz kérdés. Egyrészről a versenyszféra valóban belendült és igen jó bérek vannak. Másik oldalt viszont ott van az állami szektor, ahol csak a kiváltságosok kaptak nagy béremelést, de a legtöbben embernek szépen csendben minimálbért és garantált bérminimumot keres.
2022. febr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
2! Egy kisebbséghez tartozol, ezt tudd!
2022. febr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Hát furcsa értelmezés, amit előadtál.

1. Nem mindenki keres egyformán jól, vagy rosszul. Tudjuk, ezer dologtól függ.

2. Nem értem mi a hazugság abban, hogy a munkanélküliségnél jobb, ha van mit dolgozni. Az , hogy ki akar és mit hoz ki a dolgokból, meg magából, az megint más kérdés.

2022. febr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

"Ha meg nem annyira okos hogy mit tudom én miket kitanuljon, mert az a szakma amit eredetileg tanult szrt se ér, akkor mehet a francba."


Egy szobafestő szakmához akkora okosság kell? Vagy vízszereléshez?

2022. febr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
A 2010es kampányban ígértek egymillió új munkahelyet. 12 év alatt úgy se jött össze az egymillió hogy a külföldön dolgozók munkahelyeit is beszámítják.
2022. febr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%

#7 Összejött.

Több mint egy millióval több ember dolgozik ma mint 2010-ben.

2022. febr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
#4! Inkább csak azt hiszi, hogy az élet annyi, hogy tengődik olcsó teszkós kajákon és meghúzza magát egy lyukban, ezt tényleg nem nehéz elérni még gyári melós munkával sem, aki jól és boldogan akar élni, ahhoz meg semmi nem adott.
2022. febr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

"Nekem valóban van munkám, és megvan, mindenem, ami kell."


Ez nem jelenti azt, hogy másnak is így van. Márpedig OV az egész népre beszélt.

2022. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!