Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért van, hogy az LMBT-sek...

Az miért van, hogy az LMBT-sek felháborodnak a pedofilozáson, de ők nyugodtan lepedofiloznak minden keresztény papot?

Figyelt kérdés

Szerintem semmilyen szinten nem következik a homoszexualitásból a pedofília, és rendkívül gusztustalannak találom, hogy erre az összemosásra apellál a kormány (ha a törvény még nem is feltétlenül, de Orbán utóbbi nyilatkozatai igen).

Viszont a jogos felháborodáson túl, miért kell kollektíven pedofilozni a keresztény papokat ugyanerről az oldalról, mintha ez valami általános dolog lenne? Egyáltalán nincs több pedofil pap, mint amennyi egyébként előfordul a társadalomban arányaiban, mindössze jóval nagyobb figyelmet kapnak ezek a borzalmas esetek, mert onnan érkezik, ahonnan az ember a legkevésbé várná.

Nem lehetne esetleg leállni mindkét oldalról, és kimondani, hogy se a cölibátusból, se a homoszexualitásból nem vezethető le a gyermekmolesztálás?



2022. febr. 22. 16:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Nincs értelme vitatkozni egy valótlan állítással.
2022. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyen sárdobálásokba nincs értelme belemenni.
2022. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

Én azt sem értek,hogy mosták ki ennyi ember agyát.


A homoszexualitás éppen úgy, egyfajta "irányultság", mint a pedofília.Az erkölcstelen érzelmekről egyik esetben sem tehet az illető.


Kb, mint a mókus meg a patkány esete.Mindkettő rágcsáló,csak a mókusnak jobb a marketingje.

2022. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2, ok, akkor nyugodtan szenvedjenek ártatlanok amiatt, hogy az emberekben előbb-utóbb rögzülnek az állítások igazak vagy hamisak, és minden meleget és papot potenciális gyermekmegrontóként fognak kezelni?
2022. febr. 22. 16:31
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Minden balos ezt álíltja, mi erre a bizonxítékod?
2022. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

#3

A homoszexualitás szakrális jogi értelmben nem bűncselekmény (azért tettem oda a "szakrális" jelzőt, mert a keresztény narratívában egész más a helyzet), de a pedofília egyértelműen az. Nehogymár azt mondjuk, hogy a pedofilokat nem szabad büntetni csak azért, mert gyerekekhez vonzódnak. A gyerekeket hagyják csak békén.

2022. febr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

#4

2-es vagyok.

Minden sztereotípia csak olyanokban rögzül, akik fogékonyak rá. Attól, hogy a homoszexuálisok a papok pedofíliájával érvelnek, még ugyanúgy marhaság. Akik kollektíve pedofilnak tekintik a papságot, az hülyék. Akik kollektíve pedofilnak ítelik a homókat, azok is hülyék.

2022. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

7, nézd, ha én kiírok egy nyilvános vitát arról, hogy te személy szerint pedofil vagy-e, majd a végén azzal állunk fel, hogy nem vagy az, akkor az a te hírnevednek vajon semmi nem fog ártani?

Azzal, hogy kapcsolatba hozol BÁRKIT egy ilyen váddal, máris megbélyegzed, máris óvatossággal fogják az emberek kezelni.

2022. febr. 22. 16:39
 9/15 anonim ***** válasza:

#8

Még egyszer mondom: csak azokra hatnak az ilyenek, akik fogékonyak rá. És általában akik elhisznek csak úgy bemondásra valamit, azok nem is számítanak a "vádlottnak". Ha te ismersz személyesen több papot, és tudod róluk, hogy nem pedofilok, akkor nem lesz kollektív ítélet a fejedben. Azok ítélkeznek így, akik nem ismerik a másikat.

2022. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9, akkor nyugodtan mehet gondolom egy plakátkapmány is részedről, hogy a melegek pedofilok, hiszen úgysem hat senkire, csak aki fogékony rá.

Jól értem?

2022. febr. 22. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!