Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én látom azt, hogy ez az...

Csak én látom azt, hogy ez az egész tanári életpálya lejárató propaganda full hazugság?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=C7WqtWhUKmw&t=265s


Csak halkan megjegyzem az alábbiakat tanár ismerőseim által tapasztaltakról:

* Az egyik tanár ismerősöm nemrég vett egy 6 millió körüli autót (önerőből).

* Mindegyik tanár ismerősöm minden évben külföldön nyaral

* Mindegyik tanár ismerősömnek (debreceni vagyok) újépítésű lakása van (gyerekeik is vannak) olyan helyeken mint az újonnan épülő Epreskerti lakópark vagy a Nagyerdő.

* 4 havonta valami trendi nyugat-európai nagyvárosban pózolgatnak facebook-on (főként inkább a fiatalok).

* Az egyik 26 éves lány tanárismerősöm (aki általánosban tanít) nemrég vett egy Fiat 500-ast.


Akkor kérdezem, hogy ki keres mégis 130 ezret meg mi a lóf***ért erőltetik ezt a full kamu, hazug propagandát.

Vidéki tanárismerőseim (szó szerint zsákfalu) is pár év munkaviszony után bőven hazaviszik a nettó 300-at.



2022. febr. 22. 21:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
Persze, kamu számokkal dobálóznak, meg úgy tesznek, mintha ott mindenki pályakezdő lenne. Mondom ezt pedagógus szülők gyermekeként.
2022. febr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Neked fizetnek ezért?
2022. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

"Csak halkan megjegyzem az alábbiakat tanár ismerőseim által tapasztaltakról:"

Az én tanárismerősöm meg egyedül él egy régi panellakásban, és nem jár nyaralni sem. Na most akkor mi van?

Talán nem az ismerősi köröd alapján kellene megítélni egy teljes szakmát :)

2022. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Már megint itt van a magyar-töri tanár fideszbérenc, akit az iskolába a Fidesz azért ültetett be, hogy a kollégái után leskelődjön, cserébe legalább ő keresi az egész tanári karban a legtöbbet
2022. febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#5: Akkor a te ismerősöd egy lúzer lehet. Én is ismerek csóró informatikust meg gépészmérnököt mégsem ez az általános. A többi 95% jól boldogul, de ez már emberi tényező, nem szakmapolitikai jelenség.


Tudomásul kellene venni, hogy mindenki a maga sikerének a kovácsa és magáért felel. Senki nem várhatja a sültgalambot amiért lett egy diplomája.

2022. febr. 22. 22:07
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Néha idejön ez a szerencsétlen és azt terjeszti, hogy a tanárok milyen jól is keresnek és már mindenki fideszes
2022. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
#7 Gondolom sokra te sem vitted, ha itt kell bérkommentelned. Hány kérdésenként kapod a krumplit?
2022. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Majd biztos elhiszik neked az emberek amit összehordasz. Atanárok közül csak az él jól, akinek a házastársa jól keres, vagy a szüleitől nagy vagyont örökölt.
2022. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az a tanár él jól, akinek a házastársa jól keres és az ő fizetése csak zsebpénz a családi költségvetésben.


Azok a tanárismeroseim, akik nem ilyen szerencsések, azok a nyomorhatáron élnek. Akiknek van családi segítség, azok picit jobban.

2022. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 tobas ***** válasza:
100%
Kérdező most őszintén, ezt miért nem nekik teszed fel?
2022. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!