Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lehetőséged lenne rá...

Ha lehetőséged lenne rá nyilvánossá tetetnéd a kurucz.info-n kommentelő egyének arcképét?

Figyelt kérdés
Undorító, amit leművelnek, bár a cikkek írói is sem különbek. Szerintetek a való életben is ilyen stílusban beszélnek az adott témákról, vagy akkor csendben vannak és neten élik ki magukat?
2022. febr. 4. 08:22
A kérdező szavazást indított:
Nyilvánossá tenném, ha már ilyen radikális elképzelései vannak a magyar náciknak
Nem tenném nyilvánossá maradjon titokban továbbra is a nácik kiléte
12 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
17%
Minek olvasod, ha nem tetszik, mazochista vagy? Én pl. meg sem nyitom azt az oldalt
2022. febr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
14%
Nem csak a kommentelőkét... Eleve, aki azokat az úszító bejegyzéseket közzéteszi.
2022. febr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Egy évben max kétszer szoktam megnézni puszta kíváncsiságból, nem vagyok rendszeres olvasójuk. Azok, akik rendszeres olvasójuk eléggé megkeseredett emberek lehetnek. :)
2022. febr. 4. 08:30
 4/23 anonim ***** válasza:
66%
Csak abban az esetben, ha a magyargyalázó és a magyarok ellen uszító provokátorok fényképei is kikerülhetnek.
2022. febr. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

Ha mindenki másét is, akkor igen. Ne alkalmazz kettős mércét, amiért nem értesz valakivel egyet!

És mi legyen "mátyás királlyal, stb., a bloggazdák flodoló rémével. Igaz, ő az utóbbi időkben nem aktív, és ismerjük névről. Egyébként a kurutyinfósok messze nem olyan közönségesek.

2022. febr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%
Azért megnéznék 1-2 arcképet azokról a megkeseredett ellenzéki kommentelőkről, akik rasszista alapon csak a magyarokat szidják. Biztos, hogy nem tiszta borjadzások.
2022. febr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Mindenkinek nyilvánossá tenném, minden oldalon. Beszüntetném a névtelen kommentelést.
2022. febr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

7-es!

Ezzel én is egyetértek.

2022. febr. 4. 08:37
 9/23 anonim ***** válasza:
68%
Mivel soha-de soha nem olvasnék kuruczinfot,ezért nekem tökmindegy ott lesznek-e az arcképeik bárkiknek
2022. febr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%
A gyakori kérdéseken is nyilvános lehetne a profil. Hamar nem lenne ekkora pofája sok embernek. Oldaltól függetlenül.
2022. febr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!